Премини към съдържанието
peps

Водите ли се по модата?

Препоръчан отговор

Аз лично си имам свой стил и нося каквото АЗ искам, а не каквото трябва...

Наистина познавам хора, които държат да са облечени с последния писък на модата и всеки месец обличат по някакъв нов се по смешен парцал. Конкретно тези хора не ми симпатизират защото не само че повечето са надути и супер ограничени, а и някак си нямат собственни възгледи в/у нещата (важното е да е модерно). Вие как мислите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само когато отговаря на вкуса ми.

Сиреч... когато нещо модно ми хареса го нося, но не защото е модно, а защото ми харесва :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз имам собствен стил на който си държа.В смисъл правите дънки винаги са на мода така че съм в крак с модата :nono:Старая се разбира се да съм облечен актуално ама това не ми е целта в живота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми ... гледам аз да се харесвам и дрехите да не ми седят като подарени ... не се водя по модата ... ама всички приятели ми викат,че се обличам готинко и това ме радва! :nono::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз обличам това което ми харесва..когато беше плъпнало розовото нямах нито една розова дреха..общо взето контрастирам laugh.gif имам доста модерни дрешки ама това е защото просто ми харесват и т.н...обожавам късите полички(а те винаги събират погледи),винаги съм на ниски обувки, защото са много удобни(един единствн път бях на токчета...на една сватба..)общо взето се обличам по спортничко.. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Точно така fifa :speak: Да живее класиката! Аз да кажем ходя с дънки и някоя готина черна (най-вече, но има и изключения) блузка, поло или ризка. Другият вариант е официално панталонче и по строга горна блуза или риза и до сега винаги съм бил харесван, но по-важно е да се поддържаш и да имаш добра лична хигиена, защото иначе дори Версаче, Хюго Бос и Том Тейлър няма да могат да ти помогнат. post-69220-1112508841.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е,колкото е да разправяте,че не обръщате внимание на модата,все пак си купувате по нещо ново.А новите неща винаги са според това,какво е нещо модерно,тоест...... cool.gif

Друг е въпросът,че това нещо трябва да ви се хареса,иначе няма да си го купите.

Модата е много разтегливо понятие:например защо не се обличате като Денди от Вип Брадър?По модата от 20-те години?Разбирате ли ме-аз не говоря за актуалния цвят на дрехите и за това дънките дали са прави ,клош или 7/8.Говоря за това,че сега се носят дънки,носят се тениски и т.н. дрехи,които не са се носили преди 50 години...... sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами ако галошките са модни,то значи аз съм "мноо фиешън" .

Сега сериозно,то и аз си имам свой стил,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При мен не модата,а собствения ми вкус и най-вече финансовите ми възможности са определящи при избора ми на дрехи. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не ме интересува кое е модно или не. За мен е по-важно дадена дреха да ми хареса, да ми пасва на фигурата и да мога да си я позволя финансово. Когато съм облечена с нещо (не, че ходя гола по принцип cool.gif ) искам да се чувствам удобно, а не така, все едно дрехата ми е подарена :rolleyes:

Е,колкото е да разправяте,че не обръщате внимание на модата,все пак си купувате по нещо ново.А новите неща винаги са според това,какво е нещо модерно,тоест......

Естествено, че всеки търси да купи нещо ново. Няма да се ровим в раклите на бабите си biggrin.gif, макар че понякога и там може да намерим "добро попадение" (сетете се за рекламата на кренвиршите "Леки" - роклята на мадамата е точно от майчиния и архив - оригинал от края на 70'те :))...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз се обличам така, че да се харесвам и да ми е удобно. Важното е човек да се чувства добре. Няма нищо лошо в това, да се стремиш да си оригинален и винаги в крак с модата, само трябват достатъчни финансови възможности. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз лично смятам че модата е хубаво нещо, но е още по-хубаво когато поне малко съвпада с личния ми стил на обличане,тъй като не бих облекла нещо което не ми харесва,колкото и модерно да е!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз сега съм много фйешън :)

Доста модни дрешки си накупих напоследък,а и прическата ми е близка до тази на аватара :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

горе долу,когато имам възможност,все пак през месец, 2 излизат нови линии,няма как да купиш всичко,за това-когато може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.