Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

leyla_

Да дадем шанс на Златин Михайлов да проходи отново!

Препоръчан отговор

Здравейте! Отдавна не съм се включвала в дискусиите, но ви следя при възможност. Скоро ще се завърна в коментарите, а днес се включвам с конкретна молба. Призив. Към благородните ви сърца и съпричасността, която е в състояние да извърши чудеса.

Става дума за Златин Михайлов на 26 години, който е фармацевт и сътрудник към национален здравен портал Фрамар.бг. Нелеп инцидент го лишава от възможността да живее нормален за връстниците си живот. Пада на гърба си по време на обедна почивка и от тогава до сега е преминал през много интервенции, няколко приема в болници, както и тежка операция, от която е получил рецидив. Следва втора операция. Но напредъкът е нищожен. В болница в Цюрих започва надеждна програма за случаи като неговия. Средствата за това са събрани, благодарение на помощта на отзивчиви и добри хора, само че са нужни още около 10 000 лева, които ще покрият разходите по престой в болницата и самолетните билети.

Сърдечно моля всеки, който има възможност да подаде ръка на Златин, за да проходи отново!

Дарителска сметка:
Банка ОББ: BG87UBBS80021013867330. 
Може да се помогне и с SMS с текст: DMS ZLATIN на номер 17777 (1.20 лв. с ДДС за всички оператори) 

За повече информация: http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1129318

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че нещо но не мисля, че форума е място за подобни теми. Просто ми се струва странно.

Темата ти не е затворена, не защото не е видяна от модератор, а заради момчето най-вероятно. Избягвай да пускаш подобни теми за набиране на каквото и да е в този форум. Най-малкото си изграждаш лошо име и като се върнеш редовно да пишеш коментари ще те гледат странно всички и другите няма да възприемат сериозно постовете ти.

Дано момчето се оправи и да се съберат парите.

Колко хора има преминали през много операции включително скъпи в чужбина и нови методи едва ли има някой да се е оправил.

Дано да греша....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че нещо но не мисля, че форума е място за подобни теми. Просто ми се струва странно.

Темата ти не е затворена, не защото не е видяна от модератор, а заради момчето най-вероятно. Избягвай да пускаш подобни теми за набиране на каквото и да е в този форум. Най-малкото си изграждаш лошо име и като се върнеш редовно да пишеш коментари ще те гледат странно всички и другите няма да възприемат сериозно постовете ти.

Дано момчето се оправи и да се съберат парите.

Колко хора има преминали през много операции включително скъпи в чужбина и нови методи едва ли има някой да се е оправил.

Дано да греша....

Благодаря ти за мнението, ice_lion_01! Всеки има правото да харесва или не даден пост, действие или мнение във форума. Също и да заеме своя позиция. Уважавам това, което пишеш и разбирам какво имаш предвид. Затова искам да споделя повече. Този случай привлече вниманието ми и надявам се това на още стотици хора. Защото ме докосна съдбата на Златин. Донякъде имам и личен мотив, който няма да обяснявам сега, но е достатъчно силен, за да ме накара да разпространя подробностите. Няма да говоря за съпричастност, доброта, състрадание и други... А за простите неща, които не винаги забелязваме.. Имаш ли идея колко трудно се събират тези големи суми за подобни манипулации? И колко унищожаващи могат да бъдат очакването и неизвесността в такава ситуация? Защото когато сме здрави и в добра форма рядко се замисляме за това.. Но нещата се променят, когато осъзнаеш, че не можеш да станеш от леглото, за да си направиш кафе или да размърдаш пръстите си, когато са изтръпнали.. Толкова обикновено нещо, което преди си вършил съвсем механично дори.. Тогава желанието за живот и справедливост са най-силни!

Дано се оправи момчето!! Да, много хора са минали през операции и какво ли не, някои с усложнения и дори фатален край.. Но надявам се тук нещата да се развият в положителна посока. Вярвам. Че ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти мислиш ли изобщо преди да напишеш нещо или пишеш за спорта?! :mad:

Защо мислиш, че темата трябва да е затворена?! И що за глупави съвети даваш на момичето..да избягва да пуска подобни теми..Защо? Престъпление ли е, че момичето се опитва да помогне, да даде гласност чрез форум, който се посещава от хиляди потребители на ден?! Не мислиш ли, че в този форум могат да се намерят хора, които да помогнат?

Що за мислене? Изграждала си лошо име..Извинявай ама ти нормален ли си да казваш, че момиче, което търси помощ за някой може да си изгради лошо име заради това, че се опитва да направи добро?! Потресена съм, че има хора, които мислят като теб.

Нямам думи направо. Не дай си боже това да се случи на теб и твой близък или роднина..ти няма ли да търсиш помощ в сайтове, форуми, фейсбук и къде ли не? Лошо име..Джийзъс!

Лейла, не се хващай на такива мнения, които се опитват да те обезсърчат, слушай само сърцето си. Аз помогнах малко, дано и други хора го направят; стискам палци нещата да се развият в положителна посока за момчето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Madonna, благодаря ти! Както казах, всеки си има право на мнение. А аз не се сърдя, нито пък се чувствам обезсърчена да подкрепям тази и подобни каузи. Не искам обаче тази тема да се превръща в спор, още повече когато идеята е да се помогне, а не да се конфронтират различни гледни точки. Мисля, че дори и обясненията са излишни... Защото пътят е един - на сърцето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква е точно диагнозата и какво е било оперативното лечение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дарителска сметка:

Банка ОББ: BG87UBBS80021013867330. 

Може да се помогне и с SMS с текст: DMS ZLATIN на номер 17777 (1.20 лв. с ДДС за всички оператори) 

То да не ти идва на главата но ... с смс линия е добре но с банкова сметка всеки който иска да направи дарение плаща такса от порядъка на 50 долара ако не се лъжа. Не е лошо една paypal сметка да се даде също.

А каква е точно диагнозата и какво е било оперативното лечение?

http://forum.framar.bg/topic8891.html

Нормално е да се задават логични въпроси защото никой не иска парите му за една добра кауза да отидат в измамници.

п.п  ако дадете paypal ще се включа иначе нямам възможност !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То да не ти идва на главата но ... с смс линия е добре но с банкова сметка всеки който иска да направи дарение плаща такса от порядъка на 50 долара ако не се лъжа. Не е лошо една paypal сметка да се даде също.

http://forum.framar.bg/topic8891.html

Нормално е да се задават логични въпроси защото никой не иска парите му за една добра кауза да отидат в измамници.

п.п  ако дадете paypal ще се включа иначе нямам възможност !

Здравейте отново, приятели!

За всички, които се интересуват, ето линк към подробна статия в българска онлайн медия: http://www.segabg.com/article.php?id=629421

Засега няма paypal сметка, но смятам, че вариантът с смс е много удобен и бърз начин за даряване. Ще ви държа в течение. Благодаря ви още веднъж!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.