Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте!Искам да си взема нов компютър за около 1900 лева.Компютъра ще се използва за Интернет филми и игри като Gta4,Nfs the run,batlefield 3 и др тежки игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Искам да си взема нов компютър за около 1900 лева.Компютъра ще се използва за Интернет филми и игри като Gta4,Nfs the run,batlefield 3 и др тежки игри.

Монитор имате ли? Ако да с каква резолюция е? Записвачка нужна ли ще ви е? И не може ей така да пускате теми без да прочете тея правила... Или те са създадени, за да се нарушават? Или трябва да ви вадиме думичките от устата с ченгелче? До сега да сме дали примерна конфигурация докато пиша тея простотии...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като се споменава за около 1900 лева, и не се споменава за оптични устройства, приемаме че е типичен геймърски компютър.

http://www.jmt.bg/offers/2013-08-13-1.pdf

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интелски вариант -> http://www.jmt.bg/offers/2013-08-13-2.pdf

Но аз лично препоръчвам този с АМД (моя гледна точка)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel платформа, която предполагам ще се справя доста добре. 

Gigabyte Z77X-D3H, socket 1155
 Intel® CoreTM i5 3570K IvyBridge, 3400MHz, 6MB, socket 1155, Box
Kingston 8GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM XMP
Seagate 1TB, 7200 об./мин, 64MB, SATA3, ST1000DM003
Gainward nVidia GeForce GTX 770, 2048MB GDDR5, 256 bit, DVI, HDMI, PCI-E
Cooler Master CM 690 II ( Advenced, USB 3.0)
Cooler Master Silent Pro M2, 520W

Около 1 860 лева. с безплатна доставка. Охлаждането на видеокартата много ми харесва, поне на мен. 

Поздрави и успех! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мирише ми на менте тема... Кой дава 1900лв. за компютър, на който ще играе Gta4,Nfs the run,batlefield 3, които могат да се подкарат и на доста по-слаби конфигурации...

Да не говорим, че няма никакви разяснения и темата не е по правилата на раздела. 

Но явно има доста хора без работа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се хабите, авторчето пусна темата и си отиде. После ще се прибере и ще ни гледа сеира. Явно това ще му е първо и последно мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мирише ми на менте тема... Кой дава 1900лв. за компютър, на който ще играе Gta4,Nfs the run,batlefield 3, които могат да се подкарат и на доста по-слаби конфигурации...

Да не говорим, че няма никакви разяснения и темата не е по правилата на раздела. 

Но явно има доста хора без работа...

Като му е дълбок джоба на тате и не разбира от компютри, дава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, не че нещо, но представете си, че постващия включва и монитор към тази сума. Иначе благодаря за информацията. Поне на мен ми е доста полезна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То тука са се изредили всички редовни колеги от Hardware раздела, в което няма лошо естествено, ма смисъла се губи след като автора както се появява, така и изчезва. Напоследък теми менте колкото щеш... :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторът не е писал че му трябва и монитор.

Чакай... всъщност нищо конкретно не е писал освен игрите.

Преди да създаде темата трябваше да прочете малко или много правилата!

Мирише на фейк...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторът не е писал че му трябва и монитор.

Чакай... всъщност нищо конкретно не е писал освен игрите.

Преди да да създаде темата трябваше да прочете малко или много правилата!

Мирише на фейк...

Мисля, че Emokostov иска предложения до 1900 лева с включен монитор за себе си.  Или съм в грешка ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че Emokostov иска предложения до 1900 лева с включен монитор за себе си.  Или съм в грешка ?

Ако е така той много добре знае че трябва да си пусне нова тема. Или съм в грешка ? :)

ПП: Прочети отново коментарът му и вникни в съдържанието му. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.