Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ChrisJobs

Голям зор с iPod!

Препоръчан отговор

Здравейте приятели, реших да си продам айпода, намери се човек, искам да му махна джейла и да го сложа на ново. Тоест да върна фабрични настройки. От рестор не става, не знам защо просто се едно го рестартирам, пробвах от айтуюнс, но там иска да го ъпдейтне до 6.1.3 но после няма да мога да сложа джейл, искам да го ресторна без ъпдейт. Теглих фирмуер но не става, пускам през GPU като дам Shift + Restore ми излиза error 3914... Викам си поне да му махна всички приложения, изтрих ги и имам един cleaner, изтри всички там препоръчителни данни, и сега само в сейф мод стоя, и не мога да изляза :/ Какво да правя, поне как да изляза от сейф мод. Не ми трябват данните от айпода :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И предния път ви казах и сега пак ви казвам влизаш в ТОЗИ форум четеш и питаш тия неща са говорени ,че говорени н-пъти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като гледам нещата забрави повече за 6.х.х освен 6.1.3. Следователно забравяш и джела. Съжалявам но първо се пита и после се действа. Вероятноста да го ресторнеш на 6.1.2 е само ако имаш запазени SHSH от tinyumbrella по време когато се е подписвала 6.1.2 а така като ти гледам нивото едва ли си го направил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И предния път ви казах и сега пак ви казвам влизаш в ТОЗИ форум четеш и питаш тия неща са говорени ,че говорени н-пъти.

На мен никой не ми го е казвал това. НЕ съм робот за да чета на всеки какво се дава като съвет, ако го бях прочел, щях да пусна тема там.

Така като гледам нещата забрави повече за 6.х.х освен 6.1.3. Следователно забравяш и джела. Съжалявам но първо се пита и после се действа. Вероятноста да го ресторнеш на 6.1.2 е само ако имаш запазени SHSH от tinyumbrella по време когато се е подписвала 6.1.2 а така като ти гледам нивото едва ли си го направил.

Нивото? Аз не съм си мислил, че ще ми се наложи, а и IPoda не е мой. Подарен ми е от приятелката ми, защото не го ползва, имам го не повече от месец, така че... Добре да забравим рестор, има ли как да изляза от сейф мод, не знам къде е проблема, че не ще да излиза, но като дам респринг, и се рестартира и пак сейф мод :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нивото? Аз не съм си мислил, че ще ми се наложи, а и IPoda не е мой. Подарен ми е от приятелката ми, защото не го ползва, имам го не повече от месец, така че... Добре да забравим рестор, има ли как да изляза от сейф мод, не знам къде е проблема, че не ще да излиза, но като дам респринг, и се рестартира и пак сейф мод :/

Може и да пробваш с натискане на двата бутона заедно за 15 сек докато се появи ябълката .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах не става... Ох поне да изляза от сейф мод и после ще се оправя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах не става... Ох поне да изляза от сейф мод и после ще се оправя...

джелбрекнато устройство никога не се ресетва до фабрични настройки. Пробвай няколко пъти хард ресет (задържаш двата бутона за 15 сек) или поне докато се появи ябълката след рестарта ако не зацепи след това да зареди ос единствения изход е рестор с 6.1.3 !

Съжалявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно... Изтеглих Crash Reporter, от сидия, но те ми излизаха над 40 липсващи файла... Егати тъпата програма е този клийнър :/ ще видя какво ще правя... Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.