Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Въпроса ми е дали мога да сложа Хп и да си инсталирам драйверите за видеото ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не става с тези драйвери ...

Кажи си марката и модела на лаптопа, че така от тук там драйвери не се инсталират. Свалят се от сайта на производителя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си марката и модела на лаптопа, че така от тук там драйвери не се инсталират. Свалят се от сайта на производителя...

Lenovo G780

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колега благодаря , но имам инсталирани iintel  graphics 4000 драйвер но са ми нужни драйвери не за вградената ми карта а за nvidia 630m 64бит-а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам диск с драйвери свалих и тези който колегата беше постнал но при всички ми излиза това.

имам диск с драйвери свалих и тези който колегата беше постнал но при всички ми излиза това.

имам и проблем с wifi драйверите , като цяло винаги съм работил с win7 на този лаптоп но последните няколко дни опитвах да подкарам сървър на диабло 2 накрая стигнахме до стартиране на сървъра с колегите от форума на който съм благодарен но после опряхме на греда с телнет-а ... знам че това не е точния раздял но просто го споменавам .

post-340738-0-05336600-1376470743_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз не знам кои драйвери да предложа. Просто няма причина да не стане, дори с тези на колегата...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз не знам кои драйвери да предложа. Просто няма причина да не стане, дори с тези на колегата...

може би е най добре отново да мина на win7 и да се откажа за подкараването на сървър :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може би е най добре отново да мина на win7 и да се откажа за подкараването на сървър :(

Че какво общо има ОС със възможността за подкарване на сървър...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че какво общо има ОС със възможността за подкарване на сървър...

ами аз съм невеж в тези неща , но както споменах по горе вчера опитвахме да пуснем през win7 сървара но телнета нещо не вървеше , а когато гледах видио клип "как да си направим сървър на диабло 2" човека беше с Xp и стана доста лесно и елементарно и смятах че може би и аз ако съм с такава ОС ще стане .. отново ще сложа 7-а и ще опитам отново да подкарам сървара но този телнет... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами аз съм невеж в тези неща , но както споменах по горе вчера опитвахме да пуснем през win7 сървара но телнета нещо не вървеше , а когато гледах видио клип "как да си направим сървър на диабло 2" човека беше с Xp и стана доста лесно и елементарно и смятах че може би и аз ако съм с такава ОС ще стане .. отново ще сложа 7-а и ще опитам отново да подкарам сървара но този телнет... 

Ами то дали ще е на XP или 7 не вярвам да е кой знае каква разликата за сървър, но по-добре е според мен седмицата, защото доста производители не пишат вече драйвери за XP, както може би е и в случая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то дали ще е на XP или 7 не вярвам да е кой знае каква разликата за сървър, но по-добре е според мен седмицата, защото доста производители не пишат вече драйвери за XP, както може би е и в случая.

ами слагам 7 , благодаря за отделеното време. Ако имате време и ви се занимава може да прегледате темата която обсъждахме с колегите , всъщност те ми казваха какво да правя , че аз не съм много на ти с нещата и ако нещо сме пропуснали или вие знаете друг начин бих помолил за мнението ви. Ето и темата: http://www.kaldata.com/forums/topic/214909-windows-7-pvgn-%D1%81%D1%8A%D1%80%D0%B2%D1%8A%D1%80-%D0%BD%D0%B0-diablo-ii/page-5#entry2625462

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйверите,които ти дадох са от сайта на производителя(Nvidia).Друг е въпроса ,че ти трябват и за HD 4000.Както и да е.....Важното е ,че си решил проблема.

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.