Премини към съдържанието
Smekish

Как да свържа ресийвъра ми към компютъра с HDMI ?

Препоръчан отговор

Здравейте,имам ресийвър Pioneer vsx 322k и искам да го свържа HDMI към компютъра. Видео картата ми е ATI RADEON HD 5570.Моля кажете ми как да го свържа ,не ми харесва аналогов да го слушам.Имам HDMI кабел ,слагам на IN в ресийвъра и кабела към видео-то .Монитора ми примигва ,лампичката светва на ресийвъра за HDMI ,ама мисля че само видо ми връзва.Звук на HDMI как да изкарам?

Моля някои просветен да ми помогне ?!!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избрахте ли HDMI като интерфейс за звук в дадената програма или глобално в Windows (Control Panel > Sound)?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избрахте ли HDMI като интерфейс за звук в дадената програма или глобално в Windows (Control Panel > Sound)?

Ами нямам такава опция в контрол панел??! С Windows XP sp3 съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нямам такава опция в контрол панел??! С Windows XP sp3 съм.

Какво казва Device Manager, има ли устройства с жълта въпросителна/удивителна?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не всички драйвери на ATI съдържат инсталация за звука от HDMI изхода. Има я и отделно ако не е инсталирана, http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/8-3/Pages/hdmi_xp.aspx?&lang=English

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не всички драйвери на ATI съдържат инсталация за звука от HDMI изхода. Има я и отделно ако не е инсталирана, http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/8-3/Pages/hdmi_xp.aspx?&lang=English

Ами ,Благодаря за драйверите много.Пуснах ги от контрол панела - обаче сега ми дава сигнал на двете фронтални колони ,а центъра и задните ги няма ? Опитвам се да настроя ресийвъра ,но мисля ,че не е от него незнам...... Иначе звука е къде по-добре ,дори и само от двете фронтални колони :D Ами неуспявам да пусна останалите колони,може ли да е от Драйверите? Друг въпрос Мога ли да оставя този кабел и да вържа още един HDMI кабел от монитора към Ресийвъра.Така по-добре ли ще е ?

Редактирано от Smekish (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.