Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте....както си разглеждах някви сайтчета,забелязах че зад името на домейна стои "no-ip". Оказа се че това е някаква програма.......................

Порових се във чичко гугъл но не открих как се прави хост на сайт ,а само на различни сървъри CS,Minecraft и т.н.

Ако някой има познания моля дами помогне благодаря.......ииииииии пак повтарям да ми ПОМОГНЕ ,не да се е*ава !!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по дяволите човек не искам да знам коя компания е създала шибаното no-ip или какво предлагат,ВЪПРОСЪТ МИ Е КАК !?

wtf....you are the fucking idiot !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по дяволите човек не искам да знам коя компания е създала шибаното no-ip или какво предлагат,ВЪПРОСЪТ МИ Е КАК !?

Ами то си го пише. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, спри се малко а?

От самото начало постът вие супер груб.

Човека иска да ти помогне, като ти показва обяснено, какво по точно е това, за което ти май нямаш и капка идея. Май ти си fucking idiot - не може да се научиш да ядеш, преди да се научиш как да държиш приборите.

Много знаеш чужди езици, но иначе грам не можеш, сам два реда да прочетеш, преди да се правиш на мъж тука.

Редактирано от ivoarch (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирате се, теглите една програма или настройвате маршрутизатора ако сте с такъв с името и паролата, инсталирате сайта си, пренасочвате порт 80 и сте готов

И следващия път когато не спазите добрия тон ще последва наказание!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.