Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Преинсталирах си компютъра и сега немога да инсталирам драйвърите на видеокартата (Nvidia Geforce gt 630) . Някакви съвети ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не можеш да ги инсталираш? Какво пречи, какво се случва при опит за инсталиране?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно мениджъра за инсталиране на хардуер (или там по-точно как се казваше :D ) му пречи да завърши инсталацията. За това може да спрете това чудо от диспейчера на задачите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За втори път се опитвам да кача снимка ,но нищо не показва .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За втори път се опитвам да кача снимка ,но нищо не показва .

Използвайте този сайт: http://prikachi.com/ Качете там снимката. След това ще се покаже самата снимка и имате три избора отгоре с линкове. А възможностите са: Изтриване на снимката, сподели с приятел, и адрес на изображенитето. Копирате адреса на изображението и след това в следващия коментар натиснете горе на картинката и поставете там самият линк и цъкнете ок :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с този Драйвер ,а преди това може да си инсталираш последната версия на NET Framework 4.5

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Net framework имам ,но сега пише : Nvidia installer cannot continue This graphics driver could not find compatible graphics hardware

Помъчих се малко и стана...благодаря на всички който помогнаха :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Често да ти кажа и аз незнам . инсталирах ,деинсталирах ,рестартирах компютъра и накрая ми изписа ,че автоматично ми тегли драйвърите ,рестартирах още 1-2 пъти и стана :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.