Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, наскоро реших да си купя нов телефон. Разполагам със скромната сума от 450 лева, не съм много претенциозен от към параметри. Главно ще се използва за: слушане на музика, гледане на филми, браузване в интернет. Искам за тези пари да си взема най доброто на пазара. И най-важното е от кой кабелен оператор да го взема да ми излезе по евтино и на кой тарифен план. Мерси предварително на отзовалите се. Поздрави : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кой кабелен оператор да го взема

Предполагам имаш в предвид мобилен? Ето две предложения от мен без никакви планове и глупости: Samsung Galaxy S Duos HTC One V Поздрави!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си купиш GSM апарат от оператор никога не излиза по-евтино. Само така ти се струва в началото. Друг е въпросът, ако така и така искаш да сключиш договор с даден оператор. Но тогава първо си избери план, според това, колко и с кого говориш, и тогава кажи, според него да ти препоръчаме и апарат.

А иначе, от мен имаш предложение за по-нов модел, с малко по-голям екран, и батерия с малко по-голям капацитет - Samsung Galaxy Core Duos I8262 .

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си купиш GSM апарат от оператор никога не излиза по-евтино. Само така ти се струва в началото. Друг е въпросът, ако така и така искаш да сключиш договор с даден оператор. Но тогава първо си избери план, според това, колко и с кого говориш, и тогава кажи, според него да ти препоръчаме и апарат.

А иначе, от мен имаш предложение за по-нов модел, с малко по-голям екран, и батерия с малко по-голям капацитет - Samsung Galaxy Core Duos I8262 .

Абе те тия телефони накрая ще станат по големи от екрана ми. :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мразя, когато някой даде лимит - друг да го повишава, но в този случай просто ще дам предложение с ~15% по-скъпо, но смятам, че си струва.

http://get.bg/product_info.php?cPath=1365_74&products_id=114618

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както е предложил бързия Джо, най-добрия избор е HTC One V , за тези пари този телефон е мега як. Успех с покупката и да споделиш мнението си. Най-добре си купи телефона на свободно, без обвързане с оператор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както е предложил бързия Джо, най-добрия избор е HTC One V , за тези пари този телефон е мега як. 

В сравнение със Samsung Galaxy Core, One V е с по-малко RAM (512 MB срещу 1 GB), потребителска памет (4GB срещу 8), едноядрен (срещу двуядрен) процесор, по-малък дисплей(3.7" срещу 4.3"), и по-слаба вградена батерия. Не знам откъде-накъде твърдиш, че това е най-добрият избор ... :eek: . Ако говорим за HTC, дори и Desire X е за предпочитане.

Отделно от това цената от 449 лв за One V е висока. Гледам, че по други онлайн магазини може да се намери за до 320 лв.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сравнение със Samsung Galaxy Core, One V е с по-малко RAM (512 MB срещу 1 GB), потребителска памет (4GB срещу 8), едноядрен (срещу двуядрен) процесор, по-малък дисплей(3.7" срещу 4.3"), и по-слаба вградена батерия. Не знам откъде-накъде твърдиш, че това е най-добрият избор ... :eek: . Ако говорим за HTC, дори и Desire X е за предпочитане.

Отделно от това цената от 449 лв за One V е висока. Гледам, че по други онлайн магазини може да се намери за до 320 лв.

Това си е мое мнение, и на много други хора които имат телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както е предложил бързия Джо, най-добрия избор е HTC One V , за тези пари този телефон е мега як. Успех с покупката и да споделиш мнението си. Най-добре си купи телефона на свободно, без обвързане с оператор.

Моето решение е да си взема Galaxy s advance. Предлагат ми го за по малко от 380 лв чисто нов с слушалки, UsB, зарядно и две нови батерии, без обвързващ договор. Ще си купя модем за 35-40 лева и ще имам интернет връзка само в къщи и на двора. И най вече ще се възползвам и от свободните wifi зони в града в който живея. Това е мерси на всички който се отзоваха : )

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, наскоро реших да си купя нов телефон. Разполагам със скромната сума от 450 лева, не съм много претенциозен от към параметри. Главно ще се използва за: слушане на музика, гледане на филми, браузване в интернет. Искам за тези пари да си взема най доброто на пазара. И най-важното е от кой кабелен оператор да го взема да ми излезе по евтино и на кой тарифен план. Мерси предварително на отзовалите се. Поздрави : )

http://www.stonexsmart.com/specifiche_stxs.html

Чисто нов без договори и без нищо 449 лева.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.stonexsmart.com/specifiche_stxs.html   Чисто нов без договори и без нищо 449 лева.

Това има ли го в България или да го доставят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Оня ден си поиграх с този модел телефон около 2 часа във Виваком и ще изкажа абсолютно положителното си мнение към него. Жалко, че вече имам, иначе щеше да е точно този модел. Само споделям чудесното предложение на колегата.Едно било да четеш инфо за телефон, съвсем друго е, когато поработиш със него! Има го свободно, има го и с абонаментен план за около 300 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това има ли го в България или да го доставят?

Няма го но, дистрибутора който може да го достави е много мой човек.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно било да четеш инфо за телефон, съвсем друго е, когато поработиш със него! 

Абсолютно вярно :):go ahead:

И моето положително мнение се основава на личен опит. Телефончето работи много гладко, дисплеят е добър, техническите показатели - също.

Но, щом изборът е вече направен - успех, и безпроблемна работа с новия апарат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.