Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, наскоро реших да си купя нов телефон. Разполагам със скромната сума от 450 лева, не съм много претенциозен от към параметри. Главно ще се използва за: слушане на музика, гледане на филми, браузване в интернет. Искам за тези пари да си взема най доброто на пазара. И най-важното е от кой кабелен оператор да го взема да ми излезе по евтино и на кой тарифен план. Мерси предварително на отзовалите се. Поздрави : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кой кабелен оператор да го взема

Предполагам имаш в предвид мобилен? Ето две предложения от мен без никакви планове и глупости: Samsung Galaxy S Duos HTC One V Поздрави!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си купиш GSM апарат от оператор никога не излиза по-евтино. Само така ти се струва в началото. Друг е въпросът, ако така и така искаш да сключиш договор с даден оператор. Но тогава първо си избери план, според това, колко и с кого говориш, и тогава кажи, според него да ти препоръчаме и апарат.

А иначе, от мен имаш предложение за по-нов модел, с малко по-голям екран, и батерия с малко по-голям капацитет - Samsung Galaxy Core Duos I8262 .

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си купиш GSM апарат от оператор никога не излиза по-евтино. Само така ти се струва в началото. Друг е въпросът, ако така и така искаш да сключиш договор с даден оператор. Но тогава първо си избери план, според това, колко и с кого говориш, и тогава кажи, според него да ти препоръчаме и апарат.

А иначе, от мен имаш предложение за по-нов модел, с малко по-голям екран, и батерия с малко по-голям капацитет - Samsung Galaxy Core Duos I8262 .

Абе те тия телефони накрая ще станат по големи от екрана ми. :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мразя, когато някой даде лимит - друг да го повишава, но в този случай просто ще дам предложение с ~15% по-скъпо, но смятам, че си струва.

http://get.bg/product_info.php?cPath=1365_74&products_id=114618

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както е предложил бързия Джо, най-добрия избор е HTC One V , за тези пари този телефон е мега як. Успех с покупката и да споделиш мнението си. Най-добре си купи телефона на свободно, без обвързане с оператор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както е предложил бързия Джо, най-добрия избор е HTC One V , за тези пари този телефон е мега як. 

В сравнение със Samsung Galaxy Core, One V е с по-малко RAM (512 MB срещу 1 GB), потребителска памет (4GB срещу 8), едноядрен (срещу двуядрен) процесор, по-малък дисплей(3.7" срещу 4.3"), и по-слаба вградена батерия. Не знам откъде-накъде твърдиш, че това е най-добрият избор ... :eek: . Ако говорим за HTC, дори и Desire X е за предпочитане.

Отделно от това цената от 449 лв за One V е висока. Гледам, че по други онлайн магазини може да се намери за до 320 лв.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сравнение със Samsung Galaxy Core, One V е с по-малко RAM (512 MB срещу 1 GB), потребителска памет (4GB срещу 8), едноядрен (срещу двуядрен) процесор, по-малък дисплей(3.7" срещу 4.3"), и по-слаба вградена батерия. Не знам откъде-накъде твърдиш, че това е най-добрият избор ... :eek: . Ако говорим за HTC, дори и Desire X е за предпочитане.

Отделно от това цената от 449 лв за One V е висока. Гледам, че по други онлайн магазини може да се намери за до 320 лв.

Това си е мое мнение, и на много други хора които имат телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както е предложил бързия Джо, най-добрия избор е HTC One V , за тези пари този телефон е мега як. Успех с покупката и да споделиш мнението си. Най-добре си купи телефона на свободно, без обвързане с оператор.

Моето решение е да си взема Galaxy s advance. Предлагат ми го за по малко от 380 лв чисто нов с слушалки, UsB, зарядно и две нови батерии, без обвързващ договор. Ще си купя модем за 35-40 лева и ще имам интернет връзка само в къщи и на двора. И най вече ще се възползвам и от свободните wifi зони в града в който живея. Това е мерси на всички който се отзоваха : )

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, наскоро реших да си купя нов телефон. Разполагам със скромната сума от 450 лева, не съм много претенциозен от към параметри. Главно ще се използва за: слушане на музика, гледане на филми, браузване в интернет. Искам за тези пари да си взема най доброто на пазара. И най-важното е от кой кабелен оператор да го взема да ми излезе по евтино и на кой тарифен план. Мерси предварително на отзовалите се. Поздрави : )

http://www.stonexsmart.com/specifiche_stxs.html

Чисто нов без договори и без нищо 449 лева.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.stonexsmart.com/specifiche_stxs.html   Чисто нов без договори и без нищо 449 лева.

Това има ли го в България или да го доставят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Оня ден си поиграх с този модел телефон около 2 часа във Виваком и ще изкажа абсолютно положителното си мнение към него. Жалко, че вече имам, иначе щеше да е точно този модел. Само споделям чудесното предложение на колегата.Едно било да четеш инфо за телефон, съвсем друго е, когато поработиш със него! Има го свободно, има го и с абонаментен план за около 300 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това има ли го в България или да го доставят?

Няма го но, дистрибутора който може да го достави е много мой човек.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно било да четеш инфо за телефон, съвсем друго е, когато поработиш със него! 

Абсолютно вярно :):go ahead:

И моето положително мнение се основава на личен опит. Телефончето работи много гладко, дисплеят е добър, техническите показатели - също.

Но, щом изборът е вече направен - успех, и безпроблемна работа с новия апарат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.