Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Имам малък лаптоп който беше с интернет на кабел от  Близо . Преди преди 10 дни си спрях интерента от близо и се опитах  да си пусна  wi-fi нет от новия ми доставчик понеже  си купих и рутер  . Когато отидох до контрол панела видях ,че иконката за  безжична мрежа е изтрита и сега няма как да отворя менюто за безжична мрежа за да се свържа  към рутера  .

Искам да попитам как мога да създам такава мрежа  за да мога да се свържа  към рутера .

Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвай съветника на XP за създаване на мрежа, и там си въведи настройките.

Успех !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Имам малък лаптоп който беше с интернет на кабел от  Близо . Преди преди 10 дни си спрях интерента от близо и се опитах  да си пусна  wi-fi нет от новия ми доставчик понеже  си купих и рутер  . Когато отидох до контрол панела видях ,че иконката за  безжична мрежа е изтрита и сега няма как да отворя менюто за безжична мрежа за да се свържа  към рутера  .

Искам да попитам как мога да създам такава мрежа  за да мога да се свържа  към рутера .

Благодаря !

Най-вероятно си изтрил драйвъра на картата. Потърси в дивайсите, дали не ти липсва нещо.. или не е забранено...

Редактирано от pataran (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На драйвери има 2 жълти ,водят се неизвестни .Когато отида на мрежи няма мрежа за безжичен интеренет .Когато тръгна да създавам мрежа ми дава да избера една от тези ,които имам .Просто няма никва икона за да тръне да търси мрежи . Няма и как да създам домашна мрежа или да се свържа към някоя . Драйвер за  ХП може ли да ми предоставите да видя дали е от това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На драйвери има 2 жълти ,водят се неизвестни .Когато отида на мрежи няма мрежа за безжичен интеренет .Когато тръгна да създавам мрежа ми дава да избера една от тези ,които имам .Просто няма никва икона за да тръне да търси мрежи . Няма и как да създам домашна мрежа или да се свържа към някоя . Драйвер за  ХП може ли да ми предоставите да видя дали е от това ?

Кажи си марка и модел на машинката, както и ОС и версията й...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в Device Manager да не би да си забранил безжичната карта или да не би да имаш въпросителен (Unknown device). 

Виждам, че колегите са ме изпреварили. Кажи марката на лаптопа. Ако не знаеш като го обърнеш на капака трябва да има информацията, която ни трябва.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами 2 ми лаптопче е старично ,но дано да има драйвер за него :

Lenovo Thinkpad T60 .

Windows HP

2002

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами 2 ми лаптопче е старично ,но дано да има драйвер за него :

Lenovo Thinkpad T60 .

Windows HP

2002

То старичко, но е и много добро! Ето ти  за него драйвери:  http://support.lenovo.com/en_US/detail.page?LegacyDocID=MIGR-62928 Иконката за WI-FI свързване ще ти излезе след като инсталираш драйвера за безжичната му карта. Само внимателно ще посочиш драйвера, който е за твоята операционна система

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много дрйвери много нещо там . Да посоча модела и операционната система ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Много дрйвери много нещо там . Да посоча модела и операционната система ли ?

Аз Ви посочвам всичко, което му е необходимо, а Вие ще си намерите драйвера за WI-FI за Windowс XP и ще си го качите. После погледнете за иконата и в девайс менажера, дали има някакъв проблем. Тогава опитайте връзка по безжичен път! Хора старайте се малко повече! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.