Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

zelen_fen

Как да си създам такива снимки ?

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да знам с кои програми се създават снимки към ,който се добавят и други.Както например на снимката ,която съм сложил.Искам да сложа 2 емблеми на 2 отбора в една снимка ,но незнам как.Чакам вашите отговори ! :)

Благодаря Предварително !!!

post-340591-0-16554600-1376472461_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да знам с кои програми се създават снимки към ,който се добавят и други.Както например на снимката ,която съм сложил.Искам да сложа 2 емблеми на 2 отбора в една снимка ,но незнам как.Чакам вашите отговори ! :)

Като прочетеш няколко урока за първите стъпки с фотошоп..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КОйто и да е фотошоп ги има тези опции.

Много си зелен още :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ето Ви и един пример без ползването на фотошоп. Каквато и програма да ползваш, трябва добре да умееш да работиш с нея!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да започнеш от тук http://www.gimp.org/.

Според мен въпросът не е дали ще се ползва Ps или GIMP, ами по-скоро да се схванат похватите на изрязване на фона на логото, налагането върху основната картинка и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този пост май май не е за този раздел, или само на мен така ми се струва?

Май е по подходящ за раздела софтуер и по точно искаме програми.

Незнам какво общо може да има да лепнеш едни снимки на два "футболни" отбора на фон на "футболен" стадион със Уеб дизайн или още по лошо с програмиране. (Very Big Smyle :D)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам какво общо може да има да лепнеш едни снимки на два "футболни" отбора на фон на "футболен" стадион със Уеб дизайн или още по лошо с програмиране. (Very Big Smyle :D)

То със днешните възможности и чалъми на графичните редактори направо си е за раздел "Ракетно инженерство".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип най - добрият вариант е Photoshop, но за това абсолютно всеки графичен редактор ще ти свърши работа. Дори Paint който го имаш в Windows - а. А ако искаш да се учиш да правиш и по сериозни неща за Photoshop има десетки книги и online уроци. Аз лично също се уча и за сега ползвам уроците в нета, но смятам да си взема и оригиналното ръководство на Adobe.

Поздрави и успех  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам,че авторът на темата иска нещо такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.