Премини към съдържанието
Cruze

За какво се използва папката fa91df148d4500f04f1435 ?

Препоръчан отговор

Здравейте, от известно време гледам, че в локален диск D имам папка с име fa91df148d4500f04f1435. Когато я отварям ми иска административни права, и ако изтрия нещо, то се възстановява при следващо включване на компютъра. За какво служи тази папка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че беше свързано със Windows Defender, когато прави скан си прави тая папка и не я трие автоматично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че беше свързано със Windows Defender, когато прави скан си прави тая папка и не я трие автоматично.

А може ли да я трия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от известно време гледам, че в локален диск D имам папка с име fa91df148d4500f04f1435. Когато я отварям ми иска административни права, и ако изтрия нещо, то се възстановява при следващо включване на компютъра. За какво служи тази папка?

Обикновенно такава папка остава след неуспешен ъпдейт на ОС, който системата ще опита да инсталира по-късно. Ако ъпдейта е успешен след това папката ще изчезне. Понякога windows recovery също прави подобни папки, но аз поне не съм виждал на Д ако ОС е на С:.. Тези папки почти винаги заемат малко памет и можеш от "свойства" да и зададеш да е скрита за да не се показва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли да я трия?

Разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да се изтрие.

И да я изтриеш при рестарт пак ще бъде създадена от системата. Ще се махне когато ъпдейта се инсталира. Скрии я да не ти вади очите и не се затормозявай толкова за 60мб памет..... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.