Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,

Отскоро стартирах сайт - англоезичен, и търся да разменя малко тематични линкове с блогъри. Сайта набра скорост в търсачката и мисля, че сега е точният момент за набиране на такива линкове.

Така ето го сайта - http://livelifesayings.info 

Според мен е по-добре ако има желаещи да разменим по 1-2 тематични УНИКАЛНИ статии по темата на сайта за който ще се поставят линкове/2-3 най-много/ с ключови думи, другият вариант е само размяна на линкове в страничният сайтбар не във фуутъра/там нямат никаква тежест/. Така ако има желаещи моля пишете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Отскоро стартирах сайт - англоезичен, и търся да разменя малко тематични линкове с блогъри. Сайта набра скорост в търсачката и мисля, че сега е точният момент за набиране на такива линкове.

Така ето го сайта - http://livelifesayings.info

Според мен е по-добре ако има желаещи да разменим по 1-2 тематични УНИКАЛНИ статии по темата на сайта за който ще се поставят линкове/2-3 най-много/ с ключови думи, другият вариант е само размяна на линкове в страничният сайтбар не във фуутъра/там нямат никаква тежест/. Така ако има желаещи моля пишете.

Здр. Може ли някаква информация за жена на публикуване на статия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от iisark
      Здравейте, колеги.
      Преди няколко месеца започнах да оптимизирам английски уебсайт в нишата с превоз на покъщнина и хамалска дейност.
      Започнах оптимизацията си със съдържанието, добавих съответните ключови думи, оптимизирах дизайна и изображенията, отделните секции
      с информация, качествени линкове. Проблемът при мен обаче е, че сайтът не напредва кой знае колко, а работя върху него от месеци. Вижте сами. На какво може да се дължи това?
      Къде греша и какви техники трябва да взема под внимание в SEO-то, за да го класирам по-подобаващо?
    • от Da Web - Seo Web ТЪПАНАР!
      Размяна на линкове със сайтове за автомобили, автомобилни новини, автомобилни обяви, коли под наем, продажба на нови коли, автомивки, автосервизи...
      Линкивете ви ще бъдат поставени във два сайта за Пътна помощ https://roadhelp.bg и http://towing.ml - Трафикът е таргетиран.
    • от direktora
      Счетоводна къща Гранд Консулт е компания, която е заложила на качеството в предлагането на счетоводни услуги. Кантората дава гаранции, че воденето на фирменото счетоводство ще е безпроблемно. Нещо много важно в днешни времена, където една данъчна проверка, грешки в счетоводството и последваща солена глоба могат да съсипят една цяла фирма и тя да фалира.

Доверете се на опитните счетоводители на счетоводна кантора Гранд Консулт.

• от to6eto99
      Продавам годишни линкове или линкове в статии в сайтове на теми туризъм, интериор и дизайн, имоти, здраве, строителство и ремонт, сео и интернет, при интерес ще изпратя цени и адреси на лично
    • от sixking
      Здравейте. Не намирам по-подходящ раздел за това, но тъй като сайта пряко се отнася за SEO, реших и тук да го пусна. Дано с повечето потребители тук, да имам по-голям късмет да го продам.
      Какво представлява сайта:
      Пускаш си сайта и то ти дава кратък анализ на социалният му статус и тем подобни. Може да влезете в САЙТА и да си пуснете сайта. Безплатен е, не печели от някакви платени услуги или нещо подобно.

Защо го продавам:
      Купих го на оферта, името е хубаво и исках да добавя някоя функция, платена, но ако трябваше да плащам на някой, то просто щях да си умра със сумата която ми искаше. След известно време тотално се отказах от сайта и изобщо не го пипам. Получава си посещенията натурално, не са пускани линкове на никакви платени места, няма реклами някъде - нищо.

Печалба - Няма! Нито съм си играл със сайта, нито посещенията са достатъчно големи, за да може да се печели от нещо.

Домейна е при годадито, ако ще се прехвърля при някой друг, разходите са за него. PR0, Alexa rank - 3 223 360. Ще изтича на 06/29/2016.
      Този ми е любим, тъй като цената от 887 на която се оценява, едва ли някой, ще ми я даде - http://www.siteprice.org/website-worth/seoanalyzehub.com

Цена - 200лв. Начини на плащане - Банка, epay.bg, paypal.
      Понеже не влизам много тук, ако има някой които се интересува, нека да пише на емайла
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.