Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

todor-BG

Невъзможност за изтриване на папката на ESET NOD 32

Препоръчан отговор

Здравейте,

след инсталация на Nod 32, започна да дава неприятна грешка и реших да го деинсталирам.Не премина нормално деинсталацията, ( в деинсталатора го няма, а ми се зарежда), като отворя папката с Nod32 (в C/Programs Files/eset) файловете са си там и не ми дава да трия там.Не мога да направя и преинсталация (някакъв сервис работи).Не знам до колко обясних, но явно не мога да премахна NOD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа тук е секцията за операционни системи. Което май значи, че темата не е на правилното си място?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

след инсталация на Nod 32, започна да дава неприятна грешка и реших да го деинсталирам.Не премина нормално деинсталацията, ( в деинсталатора го няма, а ми се зарежда), като отворя папката с Nod32 (в C/Programs Files/eset) файловете са си там и не ми дава да трия там.Не мога да направя и преинсталация (някакъв сервис работи).Не знам до колко обясних, но явно не мога да премахна NOD.

http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=SOLN2289&locale=en_US

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=hEfXti09-bI&list=PL26AC00D1AEED4B70

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключи ли програмата и махна ли иконката и от лентата до системния трей преди да тръгнеш да триеш папката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключи ли програмата и махна ли иконката и от лентата до системния трей преди да тръгнеш да триеш папката?

Прощавайте грешката е моя.Сбъркал съм раздела.Не знам как да премахна иконата!Още веднъж се извинявам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прощавайте грешката е моя.Сбъркал съм раздела.Не знам как да премахна иконата!Още веднъж се извинявам

Можеш да разгледаш следната тема:

http://kb.eset.sk/esetkb/index?page=content&id=SOLN2116&locale=en_US

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали това

Рестартираш компютъра и преди да зареди win-a помпаш F8 и влизаш през сейф мод. Стартираш деинсталатора от там. 

Ще те пита да потвърдиш деинсталацията с "y"  ... След това да избереш кой продукт на ЕСЕТ да деинсталираш - най-вероятно имаш само един така че избираш " 1"  и пак потвърждаваш с "y" 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали това

Рестартираш компютъра и преди да зареди win-a помпаш F8 и влизаш през сейф мод. Стартираш деинсталатора от там. 

Ще те пита да потвърдиш деинсталацията с "y"  ... След това да избереш кой продукт на ЕСЕТ да деинсталираш - най-вероятно имаш само един така че избираш " 1"  и пак потвърждаваш с "y" 

Благодаря за помощта, реши се проблема.Извинявам се още веднъж за объркания раздел.Няма да се повтори.Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за помощта, реши се проблема.Извинявам се още веднъж за объркания раздел.Няма да се повтори.Благодаря

Спокойно, не е станал чак толкоз такъв проблем, че си сбъркал раздела, но е желателно да се внимава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.