Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

balki65

CD player -ът дава грешка на записан от мен диск с МР3 песни

Препоръчан отговор

ЦД плеерът на колата WV TOURAN 2.0 2006г. ,ми дава грешка на диск  DVD+RW, с записани песни МР3 от мен с програмата Ashampoo Burning Studio 12 .Вкарвам диска изписва грешка и изкарва диска,с оргинални дискове с песни нямам този проблем.Къде ли е ключа на палатката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че защо си ги записал на DVD и то  DVD+RW. Плюс това ако плеъра е оригинален може и изобщо да не чете MP3-ки.

Ама все пак го пробвай с един CD-R диск с MP3-ки. Ако не ги чете ще трябва да му записваш само CD-Audio дискове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви дискове и формати чете това "радио"? Според мен ли не ползва правилният диск или не ползваш правилен формат... Колегата горе е обяснил достатъчно добре. // Пример от мен, радиото ми четеше само SD карти във FAT32 формат, ако са в NTFS, не тръгваше нищо. За това се четат книжките с упътвания. Ако я нямаш налична, все някъде в Интернет ще я има :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен всичко на мен лично някои марки RW дискове също са ми създавали доста проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЦД плеерът на колата WV TOURAN 2.0 2006г. ,ми дава грешка на диск  DVD+RW, с записани песни МР3 от мен с програмата Ashampoo Burning Studio 12 .Вкарвам диска изписва грешка и изкарва диска,с оргинални дискове с песни нямам този проблем.Къде ли е ключа на палатката

пробвайте със СД, не ДВД

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо записаният диск не работи в CD плейърa?

Ако запишете диск за данни с музикални файлове и той не работи на преносимия, домашния или авто CD плейъра, проверете следното:

• CD плейърът може да не поддържа възпроизвеждане от CD и DVD дискове за данни. Вж. документацията на CD плейъра за повече информация.

• Компактдискът може да е от тип CD-RW, който да не е съвместим със CD плейъра. Вж. документацията на CD плейъра за повече информация.

• CD плейърът ви може да не поддържа възпроизвеждане на типа музикални файлове, които са записани на диска (WMA или MP3). Вж. документацията на CD плейъра за повече информация.

• Песните може да са защитени с права за използване на мултимедия. Други компютри може да получат такива права за възпроизвеждане на песните, ако имат връзка с Интернет, но устройства като преносими CD плейъри и авто стерео уредби не могат да получават такива права, съответно защитеното съдържание е неизползваемо.

• Компактдискът може да не е затворен при запис. Обикновено проблемът може да се реши, като се добавят още песни в списъка за запис, така че да доближите максималния капацитет на диска. Опитайте след това отново да запишете списъка на нов компактдиск.

....инфото е от тук http://windows.microsoft.com/bg-bg/windows-vista/burn-a-cd-or-dvd-in-windows-media-player-frequently-asked-questions-  дано е полезно за питащия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че защо си ги записал на DVD и то  DVD+RW. Плюс това ако плеъра е оригинален може и изобщо да не чете MP3-ки.

Ама все пак го пробвай с един CD-R диск с MP3-ки. Ако не ги чете ще трябва да му записваш само CD-Audio дискове.

Такъв диск имах ,днес ще пробвам с CD-Audio

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.