Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

maxz

Проблем с приемане на повикванията

Препоръчан отговор

Здравейте! Днес забелязах някаква странна иконка вляво от тази на батерията.Ето какво представлява: post-340758-0-66785400-1376501126_thumb. . Та откакто това нещо се появи никой не може да се свърже с мен - получава съобщението че или телефонът е изключен или е извън обхват. Може би съм задействал нещо докато съм си слагал телефона в джоба при все още включен дисплей. Имате ли идея как да го оправя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напиши марка телефон , за да ти помогне някой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един Господ знае!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Врачката ни е на море, все пак, отпускарски сезон сме, съжалявам за причинението неудобства, но няма как да ви помогнем. Просто колегите, неблагоразумно изядоха боба, дето ни беше оставен за хвърляне, чистачката изми чашите от кафето, та и на него не можем да се опитаме да гледаме (не, че нещо бихме разбрали де), а кристалната топка, някой кретен преди време, реши да я окичи наколедната елха... Да не ти казвам каква разправия беше после със шефа... Съжалявам! Поздрави и лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявайте за безпокойството. Можете да изтриете темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявайте за безпокойството. Можете да изтриете темата.

Тук не трием туку така теми... Ако сте намерили решение на проблема - споделете го, че и други да знаят. Ако ли не, ако няколко елементарни въпроса Ви затрудняват... Е тогава няма как да помогнем за каквото и да е... Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефонът е Самсунг галакси мини с5570и. Тази икона доколкото разбирам означава че телефонът не е свързан към мрежа, но не виждам смисъл в това - до днес сутринта си бях баш вътре в мобилната мрежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери дали не е в режим на полет. Също така пробвай и да го рестартираш. Също така може да се получи от неактивна сим карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери дали не е в режим на полет. Също така пробвай и да го рестартираш. Също така може да се получи от неактивна сим карта.

Човече, гениален си, много ти благодаря! Не мога да повярвам, че веднага не се сетих да рестартирам проклетото нещо. Оправи се :rolleyes:  !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.