Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

hahaha2

Как да разбера кой ми следи компютъра?

Препоръчан отговор

Как да разбера кой? И ако имам нужните доказателства за въпросния човек, мога ли да подам жалба и съответно да му лепнат глоба ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо мислиш, че някой ти следи компютъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да разбера кой? И ако имам нужните доказателства за въпросния човек, мога ли да подам жалба и съответно да му лепнат глоба ?

Интересен въпрос. Какви са ти опасенията? По принцип такова следене не е толкова лесно, както (може би) си мислиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам опасения. Първо, това е незаконно, второ - никой няма работа в твоя компютър и да ти чете разговорите , нали ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вие трябва да съберете доказателствата. Иначе няма да имат сила в съда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам опасения. Първо, това е незаконно, второ - никой няма работа в твоя компютър и да ти чете разговорите , нали ?

Ако има паролата на вашия скайп и е пуснат и на друг компютър, няма да има следа от шпионски софтуер и пак може да ви има разговорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ха, спорен момент... Мога да ти дам примери за събиране на информация, които са напълно законни. Даже ти лично си дал съгласието си за тях. За това питаме какво искаш да постигнеш и защо... Иначе няма как да получиш отговор!

Ако има паролата на вашия скайп и е пуснат и на друг компютър, няма да има следа от шпионски софтуер и пак може да ви има разговорите.

И такива неща има :) Макар, че другият все пак може да се усети. но това не е "доказателство". (в примера със Скайп).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.