Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Как да разбера кой? И ако имам нужните доказателства за въпросния човек, мога ли да подам жалба и съответно да му лепнат глоба ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо мислиш, че някой ти следи компютъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш съмнения за шпионски софтуер изпълни инструкциите на тази тема -

Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да разбера кой? И ако имам нужните доказателства за въпросния човек, мога ли да подам жалба и съответно да му лепнат глоба ?

Интересен въпрос. Какви са ти опасенията? По принцип такова следене не е толкова лесно, както (може би) си мислиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам опасения. Първо, това е незаконно, второ - никой няма работа в твоя компютър и да ти чете разговорите , нали ?

Редактирано от hahaha2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вие трябва да съберете доказателствата. Иначе няма да имат сила в съда

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам опасения. Първо, това е незаконно, второ - никой няма работа в твоя компютър и да ти чете разговорите , нали ?

Ако има паролата на вашия скайп и е пуснат и на друг компютър, няма да има следа от шпионски софтуер и пак може да ви има разговорите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ха, спорен момент... Мога да ти дам примери за събиране на информация, които са напълно законни. Даже ти лично си дал съгласието си за тях. За това питаме какво искаш да постигнеш и защо... Иначе няма как да получиш отговор!

Ако има паролата на вашия скайп и е пуснат и на друг компютър, няма да има следа от шпионски софтуер и пак може да ви има разговорите.

И такива неща има :) Макар, че другият все пак може да се усети. но това не е "доказателство". (в примера със Скайп).
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.