Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

quickJO

Камера Канон - автоматично приближение? Проблем.

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, една колежка ми даде камерата й Canon DC310E, ето това трябва да е. Проблема е следният, когато започнеш да записваш изведнъж, сама започва да приближава, зуумва. Трябва постоянно да държиш на "W" бутона за приближението, за да не прави такива шмекерии. Менюто е доста постно, поне така ми се струва. Аз и видеокамера не съм имал, за това питам вас. Някой дали има идея какво точно може да е като проблем? Поздрави и лек и успешен ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърсете из настройките колега, да не би да има такава за автозуум или нещо подобно. Не че разбирам от камери де ама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърсете из настройките колега, да не би да има такава за автозуум или нещо подобно. Не че разбирам от камери де ама...

Гледах, но намерих само за избор дали да е оптичен или дигитален...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва, че копченцето за варио (zoom) прави "паразитен" контакт, т.е. дава на късо не когато трябва. Не можах да намеря подходяща снимка, на която камерата се вижда от дясната страна, но ако това копче, което се вижда и отзад, е комбинирано (zoom и запис), е възможно да има някакъв дефект точно в него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва, че копченцето за варио (zoom) прави "паразитен" контакт, т.е. дава на късо не когато трябва. Не можах да намеря подходяща снимка, на която камерата се вижда от дясната страна, но ако това копче, което се вижда и отзад, е комбинирано (zoom и запис), е възможно да има някакъв дефект точно в него.

Не, копчето е точно отгоре, като държиш камерата е под показалеца ти. Всъщност добре е да уточня, че не е непрекъснато, а започва след около 5-7 секунди... Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото си преведох текста от "прегледа" на камерата, там пише, че автоматично зумва до 41х. Т.е. или това трябва да се изключва от някъде в настройките, или както ти правиш ръчно да се задържа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.