Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Pavel Dimitrov_338276

Дъно за асус

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да ви питам няколко въпроса. Имам/ах лаптоп Asus k50af но за жалост дъното му изгоря поради факта че не го бяхме чистили повече от година. Имам намерение да си взема ново дъно защото никаде не мога да намеря комп със същите характеристики 4рам двуядрен 2,3 и т.н.за 200-300 лв.Но всички приятели ми викат че съм се набутвал с тия пари и че нещо др щяло да изгори...струва ли си да го сменям??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо взимай нов лаптоп и не се занимавай. Ще спестиш повече пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двуядрен 2.3 ама Turion - парите са си твои ама и аз смятам че се набутваш ако дадеш 200 или повече лева да му сменят дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АМД + лаптоп е супер набутване по принцип. Ново дъно за стар лаптоп е двойно набутване. Търсене на машина за 200-300 лв. си е тройно набутване....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да ви питам няколко въпроса. Имам/ах лаптоп Asus k50af но за жалост дъното му изгоря поради факта че не го бяхме чистили повече от година. Имам намерение да си взема ново дъно защото никаде не мога да намеря комп със същите характеристики 4рам двуядрен 2,3 и т.н.за 200-300 лв.Но всички приятели ми викат че съм се набутвал с тия пари и че нещо др щяло да изгори...струва ли си да го сменям??

От прегряване не гори дъно а се отлепват чипове и ремонта е в рамките на 130лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.