Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да ви питам няколко въпроса. Имам/ах лаптоп Asus k50af но за жалост дъното му изгоря поради факта че не го бяхме чистили повече от година. Имам намерение да си взема ново дъно защото никаде не мога да намеря комп със същите характеристики 4рам двуядрен 2,3 и т.н.за 200-300 лв.Но всички приятели ми викат че съм се набутвал с тия пари и че нещо др щяло да изгори...струва ли си да го сменям??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо взимай нов лаптоп и не се занимавай. Ще спестиш повече пари.

Редактирано от s-mille (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двуядрен 2.3 ама Turion - парите са си твои ама и аз смятам че се набутваш ако дадеш 200 или повече лева да му сменят дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АМД + лаптоп е супер набутване по принцип. Ново дъно за стар лаптоп е двойно набутване. Търсене на машина за 200-300 лв. си е тройно набутване....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да ви питам няколко въпроса. Имам/ах лаптоп Asus k50af но за жалост дъното му изгоря поради факта че не го бяхме чистили повече от година. Имам намерение да си взема ново дъно защото никаде не мога да намеря комп със същите характеристики 4рам двуядрен 2,3 и т.н.за 200-300 лв.Но всички приятели ми викат че съм се набутвал с тия пари и че нещо др щяло да изгори...струва ли си да го сменям??

От прегряване не гори дъно а се отлепват чипове и ремонта е в рамките на 130лв.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.