Премини към съдържанието
epicwolfdeath

Как да си развием як герои на Tanoth?

Препоръчан отговор

Здравейте, хора!

Първо искам да кажа, че ако темата не е за тук моля да се премести. Просто влязох и имаше раздел игри.

Та, така. Много ме интересува някой, който е играл Tanoth.bg и е имал герой 60+ ниво може ли да ми каже как да си развия героя, за да стане много силен. По принцип имам герой 55 ниво, но много слаб. Публикувано изображение 

Та ако някой може да ми помогне да пише тук или на email - matiu55@abv.bg

Благодаря за вниманието.

ПП: Не ми пишете ЛС, защото не ги чета. Публикувано изображение 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам точната информация, която ти трябва за въпросния герой, но без да искам ти я написах на ЛС. Съжалявам..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С труд и постоянство. Не може да очакваш от супер ниско 55-то ниво да искаш героя ти да е силен. Може да го подсилиш като му купиш нови по-добри броня, оръжие, ръкавици ботуши и т.н.

Другия вариант е с пари от СМС-и да купиш халцедони и да купиш с тях по-добри атрибути.

Но за да вдигнеш ниво ти трябва опит, а той не се купува, а се придобива с приключения, битки и работа.

Друг вариант е да си купиш от някой който продава развит герой, но струва скъпо.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм играл тази игра дълго време. Гледай само да не те баннат за мулти. Има голямо значение късмета. Може от 20-30 подземие да ти се паднат много добри итеми, а след товакъм 50-60 да пада само злато. Трябва да определиш кои помощници за кое подземие са. Намери си гилдия с минимум 60% бонус опит. Пращай есемеси за халци и купувай предмети от търга. (това вече накрая)

офф топик: Кой свят играеш? как се пишеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СМС-и не ти трябват много-много. Аз имам 112 ниво герой и това че съм в гилдия с опит +100% е предостатъчно. От търга предметите не си струват - много са скъпи. Важно е още в началото от мисиите да пазих халците и да си купиш добър кон(Огнен например) за по-бързи приключения. ТУК ще намериш информация за нивото и показателите на чудовищата от подземието. Най-важното е да си правиш приключенията. Гледай да избираш тези с най-много опит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря! Аз съм в свят 1 и героят ми е matiu55.  Офф де моля ви се не пишете на ЛС не ги чета. :angry22:

Дори не знам от къде да ги чета. An0n какво ти пречи да напишеш тук всичко за героя. ФФУУУУУУ

Лични в такива сайтове не чета от години. :angry:

А може ли например да ми кажете нещо повече. Защо каквото и да правя героят ми не може да бие подземие 52. :clown:

Редактирано от epicwolfdeath (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да поствам профила ти тук, но ти казвам че героя ти е "несиметричен". Най-малкото физиката ти е значително по-слаба от другите показатели. Има и още, но не мога да видя параметрите на атрибутите ти.

Трябва така да си подбираш бронята и другите атрибути, че да покриват всички неща. А още по-добре е и да подбереш така спътниците и техните атрибути , че да ти покриват най-слабия показател. Не избирай всичките спътници сега.

Аз доста време се чудих докато разбера как да победя чудовището на последното ниво на подземието. Искат се доста ресурси. Има над 2 000 000 живот, които трябва да смъкнеш до нула преди твоя да свърши.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря! Аз съм в свят 1 и героят ми е matiu55.  Офф де моля ви се не пишете на ЛС не ги чета. :angry22: Дори не знам от къде да ги чета. An0n какво ти пречи да напишеш тук всичко за героя. ФФУУУУУУ   Лични в такива сайтове не чета от години. :angry: А може ли например да ми кажете нещо повече. Защо каквото и да правя героят ми не може да бие подземие 52. :clown:

#offtopic Първият ми коментар е очевидно сарказъм, пряко акцентиращ върху идеологията, че реално няма никаква разлика между обикновен пост в тема, която четеш и лично съобщение, насочено към теб самия. Може би хората, които не четат ЛС имат някакъв подсъзнателен страх от вербалните атаки, които може да ги очакват там. Или не искат да ги занимават, което пък е крайно амбивалентно на идеята, че са се присъединили в дадено виртуално общество. Да не говорим, че така доказват, че нямат абсолютно никакъв вътрешен контрол над собствените си когниции и това, което приемат и отказват. Иначе, ако изключим това, си признавам, че реално не мога правилно да диагностицирам тази аномалия на здравия разум. Да не говорим, че моето лично съобщение го прочете. А реално второто ти съобщение само отговаря защо имаш проблем с играта. Използвайки собствената си незаинтересованост и ниска информираност като защита към идеята, защо не четеш ЛС, показва тоталната ти тенденция за всичко. Не знам "такива сайтове" като какъв точно универсален селектор трябва да мине, но лично този форум е базиран на Invision Power Board - платформа използвана от хиляди други форуми, където личните съобщения се проверяват по един и същ начин. Ако не си усвоил тази уникално комплексна техника, изобщо къде си тръгнал. А до къде си стигнал, видяхме от поста над мен, където отново се проличава ясно повърхностното вникване и неразбиране на материята. Като извод - проблема е в зад мониторното устройство. Ok, my work here is done..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

retewis,В първи свят ще му е много трудно да си намерия гилдия, виж го кой левел, а и повечето хора там не са активни. То и свят 3 много замря де. Аз имах общо 6-7 героя във всички световена 60-70 левъл, някои са крадени други подарени, даже имах един с налучкана парола. Най-големия 200+лвл доста бързо ми стана безинтересен... Според мен героя си е добре, а и още не са започнали да му се падат клас 2 итемите. Ако беше от 3свят щях там да ти предложа да вземеш от търга нещо, там вървяха по 20-30 халца. Би ли дал скрийн на героя, да видя колко си дигал статс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм купувал чакъл. С герой съм на 154-то ниво. Каквото имам всичко е изкарано с "труд" :D В гилдия съм, но не вдявам каква ми е ползата от туй положение. Не ми и пука. Малко се падам към магьосническия тип. Имам към 4800 интелигентност и по малко над 1к от другите умения. Затова като си събера халци от приключенията, си купувам обикновено, голяма синя колба :) В залата на славата съм сега в момента 103-ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бе! Аз мислех да си правя нов герой и затова ви питам как да го започна. :D

Само гледай да е в друг сървър където нямаш герой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за какво ти е да е семетричен? Гледай да е или инт+ ловкост или физика+сила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Симетричен герой се прави, като не му слагаш никакви оръжия и брони, само работиш и му вдигаш основните умения с по равен брой точки :D  После, след като почнеш да го обличаш и въоръжаваш ,само покриваш разликите, които се отварят от атрибутите на спечелваните или намираните в пътуванията на приключенията предмети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз играя в свят 1 от няколко години с един герой-всичко се постига с труд и постоянство.Името му е kamkos и всеки който иска може да види какво съм постигнал без никакви пари за около 3-4 год. ( не помня вече кога започнах да я играя тая игра).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой в сървър 3 си търси гилдия да пише лично или в темата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.