Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

icekiller

Външна USB аудио карта

Препоръчан отговор

Здравейте отново, колеги ;) Бе така и не подкарах 5.1 на лаптопа си, оказа се че той няма 3 входа поне за системата - бе демек не поддържа 5.1. Има 2 входа: черен и зелен + 1 изход за микрофон розов. Пробвах как ли не просто баса + 1 линия не работи. Закупих си наскоро външна аудио карта и се оказа обаче след ровене из нета и невъзможност да я подкарам, че точно тази не вървяла на Windows 7 - е сега няма да сложа тъпото XP, заради тази карта... Върнах си я на човека, той каза, че и той е с Windows 7 и при него си работи безпроблемно, не съм некадърен 2-3 часа правих какво ли не, накрая влизах и по форумите и нищо, не я подкарвах и това е... Излизаше някаква грешка и като потърся с Гошо, излизаше, че е несъвместима с Windows 7. Та въпросът ми е нещо подобно да си намеря, което е съвместимо с Windows 7 и разбира се да не е много пари, все пак си говорим за low class 5.1 - около 150-160 лева ми струва системката и няма да дам повече от 20-30% от тази сума за карта. Иначе си продавам системката и си купувам 2.1, вярно ще загубя ефекта 5.1, но аз така и така го нямам :no-no:   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да провериш това . От сайта на производителя е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да провериш това . От сайта на производителя е.

Именно тази, която закупих беше V1, предната версия която е несъвместима с Windows 7 или по - нов. Та отново на въпроса, всякакви предложения са добре дошли ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно тази, която закупих беше V1, предната версия която е несъвместима с Windows 7 или по - нов. Та отново на въпроса, всякакви предложения са добре дошли ;)

Понеже съм на работа и не мога да тествам този линк, това драйвери за Windows ли са? Ако са единия е тестов за Windows 7. Може да пробваш и тези на Windows XP чрез Force Install, макар че шанса там е минимален. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже съм на работа и не мога да тествам този линк, това драйвери за Windows ли са? Ако са единия е тестов за Windows 7. Може да пробваш и тези на Windows XP чрез Force Install, макар че шанса там е минимален. 

Аз въпросната звукова карта я върнах на продавача, защото не проработи при мен. Иначе докато беше в къщи пробвах и единият пакет и другият, и си трих аудио драйвърите и ги инсталирах на ново... Какво ли не правих. Просто не ще и не ще, даже свалях и други пакети от интернет пространството. Да не говоря, че самата карта си върви с диск, с драйвъри, с които също не стана. Та мисълта ми е, че вече НЕ търся такава, а някаква подобна да си закупя за прилични пари, може и втора ръка, не съм претенциозен относно това точно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз на лаптопа съм с външна звукова карта от 7 лева и кара вече 1 година сигурно без проблем :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Иначе си продавам системката и си купувам 2.1, вярно ще загубя ефекта 5.1, но аз така и така го нямам :no-no: 

Ако го направиш вземи http://www.bgaudio.org/forums/viewtopic.php?f=13&t=20113, определено си струва парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако го направиш вземи http://www.bgaudio.org/forums/viewtopic.php?f=13&t=20113, определено си струва парите.

Благодаря за препоръката, но ако мина на вариант 2+1, ще си остана въпреки всичко с вградената аудио карта и ще заложа на 50-70 лева по - скъпи колонки отколкото на по - евтини + дак. Защото разликата между колони за 150 и 200 лева е огромна.  

П.С.: И все пак желая да си остана със системката и да си намеря карта 5.1, за колегата който ми говори за някаква карта от 7 лева тези карта имат 2 изхода и притежават ужасни компоненти и качество на звука, освен че няма да ми свършат никаква работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.