Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги знам, че тези китайските таблети не струват нищо пълни бо*луци, но баща ми преди 3 дена изтърва неговия "Samsung galaxy tab 2" от камиона и за ремонта ни искат 300 лв. Бихте ли ни предложили някакъв таблет за 100/120 лв.? Знам, че цената е смешна, но не искаме да даваме пак много пари и след 1/2 седмици пак да се счупи. Тъй като баща ми е шофьор и е все на път, и само стават някакви злополуки с таблетите, решил е да вземе евтин китайски бо*лук. Ще се ползвам главно за гледане на филми,клипове,интернет и скайп. Ще съм благодарен, да предложите някакво таблетче.?

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи искаш да дадеш още 100-120 лева на вятъра. Просто си платете ремонта. Да не мислиш, че китайския таблет ще държи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво да плащаме, 300 лв. и след 1/2 седмици пак да му *** ма*ката.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

300 лв са много пари за ремонт, с тях може да си вземе нов ASUS Memo Pad HD7 или както го водят ME173x който в много отношения е дори по-добър от самсунга.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям идеята за MeMO Pad-a

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

wm8880-mid-7 Искаш китаец, получаваш го! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво да плащаме, 300 лв. и след 1/2 седмици пак да му *** ма*ката.?

Това е твое решение, но с китайския таблет няма да издържиш и 2 дена. Все пак таблета е нежна машина. Не държи на удари, падания и други подобни повреди. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко друго да, но не и Китайски боклук, за който на втория ден ще съжалиш че си дал тези пари до последната стотинка. Оставете настрана риска от падане. Аз просто имам предвид нормална експлоатация. Иначе и аз подкрепям идеята за Мемо пада.

Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Китайско само храна бе приятел-какви таблети,к,ви 5 лева :)  :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, говорих с баща ми и се спряхме на следните модели, с ваша помощ ще изберем един и ще направим една застраховка, както ме посъветва бързия Джо. 1. Asus Memo Pad HD7 син  2. Acer Iconia B1-710 с 16GB памет  3. Acer Iconia Tab B1-A71 с подарък - 8GB карта памет, клас 4  Ще съм благодарен да споделите мнения м/у тези, таблети кои ще е по-подходящ за музика,филми,клипове,интернет,скайп и когато е при мен (което ме съмнява), да мога да играя някоя игра.? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тези ME173X (Memo Pad HD 7) е най-силният и най-логичен избор. В неговият клас се намира и прекия конкурент Acer A1-810, който има малко по-голям екран и съотношение 4:3, което ще е по-удобно за четене на ел. книги. Твърдо за Memo Pad HD 7 или за Acer. На този етап единствено новият Nexus е логична конкуренция с тези два модела. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днеска, станах горд собственик на таблета Asus MeMo Pad HD 7 син , таблета е уникален най-неприятното, само е, че не го праштат с защитно фолио, но това е най-малкия проблем. Благодаря на всички Ви, че помогнахте с избора на таблета. Прилагам и снимка :)

Публикувано изображение

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит и със здраве!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит и със здраве!!!

Мерси :) Ти беше виновника, за този таблет да купя и ти благодаря много!!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси :) Ти беше виновника, за този таблет да купя и ти благодаря много!!  :)

Ейй а нас къде ни забравяш. :D

Майтап бре, айде честито и от мен !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вас не съм Ви, забравил.!!! Просто бързия джо, ме посъветва да взема таблета със застраховка това, онова за това му благодарих.!!! Благодаря и на вас.!!! За препоръките,съветите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вас не съм Ви, забравил.!!! Просто бързия джо, ме посъветва да взема таблета със застраховка това, онова за това му благодарих.!!! Благодаря и на вас.!!! За препоръките,съветите.

Леле, забравих те човек... В сряда ни продадоха застрахователната компания... Такъв шок беше за всички нас... Като гръм от ясно небе! Все пак условията по застраховката важат до края ѝ, само, дето, нямам вяра в новите собственици, че ще продължат коректното изплащане на обезщетенията, както беше до сега... Дано нямаш проблеми!!! Забравих обаче да те известя за това ;( Просто имах много повече неща на главата в този момент...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле, забравих те човек...В сряда ни продадоха застрахователната компания... Такъв шок беше за всички нас... Като гръм от ясно небе! Все пак условията по застраховката важат до края ѝ, само, дето, нямам вяра в новите собственици, че ще продължат коректното изплащане на обезщетенията, както беше до сега... Дано нямаш проблеми!!! Забравих обаче да те известя за това ;(Просто имах много повече неща на главата в този момент...

С една дума, искаш да кажеш,че ако нещо стане с таблета няма да ми, изплатят нищо.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С една дума, искаш да кажеш,че ако нещо стане с таблета няма да ми, изплатят нищо.?

Напротив. Ти си имаш застраховка с условия, които ги знам на изуст и всичко трябва да е точно. Въпроса е, че за напред няма да го предлагам.............................. Просто до сега компанията беше собственост на Холандци и всичко беше точно и коректно, новите собственици са българи... Нямам идея какво ще става... :(
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, имам няколко проблема с таблета. 1. Много,бързо почна да пада батерията.? 2. Имам проблем с гоогле хром, когато отворя браузъра' екрана става черно бял,после се оправя.? 3. От къде да настроя, клавиатурата да има фонетика.? Гледах из настройките няма.? 4. Където е камерата, задната много грее там.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, имам няколко проблема с таблета. 1. Много,бързо почна да пада батерията.? 2. Имам проблем с гоогле хром, когато отворя браузъра' екрана става черно бял,после се оправя.? 3. От къде да настроя, клавиатурата да има фонетика.? Гледах из настройките няма.? 4. Където е камерата, задната много грее там.?

1. батерията е нормално да пада бързо в началото, особено при натоварване. Дай ѝ 5-6 цикъла на зареждане/разреждане, за да се "развие"... 2. Уточни кога как и точно става това. Колко отворени приложения имаш? 3. Няма от къде, влизаш в Google Market или вече Google Play и си теглиш кирилизация за клавиатурата. 4. Там, най-вероятно, ти се намира процесора. Грее. защото го натоварваш. Затвори повечето ненужни приложения. Подозирам, че си отворил доста накуп. Поздрави!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Намали яркоста на дисплея, за да намалиш разряда на батерията.

2.Махни Хрома и сложи Опера мини - работи чудесно.

3.Клавиатурата има бутон за смяна Bg-En, но фонетиката каква е не съм обърнал внимание.

4.При по-продължителна работа винаги ще грее от подсветката на матрицата (за съжаление не е LED).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. батерията е нормално да пада бързо в началото, особено при натоварване. Дай ѝ 5-6 цикъла на зареждане/разреждане, за да се "развие"... 2. Уточни кога как и точно става това. Колко отворени приложения имаш? 3. Няма от къде, влизаш в Google Market или вече Google Play и си теглиш кирилизация за клавиатурата. 4. Там, най-вероятно, ти се намира процесора. Грее. защото го натоварваш. Затвори повечето ненужни приложения. Подозирам, че си отворил доста накуп. Поздрави!

2. Значи включвам таблета, цъкам на иконата на "Google Chrom" и екрана за 2/4 секунди ми стой, свето черен след това всички цветове всичко, се оправя при мозила нямам този проблем.? За другите неща разбрах, само този проблем ми е много досаден.

1.Намали яркоста на дисплея, за да намалиш разряда на батерията.

2.Махни Хрома и сложи Опера мини - работи чудесно.

3.Клавиатурата има бутон за смяна Bg-En, но фонетиката каква е не съм обърнал внимание.

4.При по-продължителна работа винаги ще грее от подсветката на матрицата (за съжаление не е LED).

1. Яркоста е намалена, почти до края. 2. Ще проблем и ще пиша. 3. Когато вляза в настройките, сменя езика на БГ след това, искам да напиша нещо на анг. сменям езика после трябва пак, от настройките да сменям езика на бг.?  4. Разбрах :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При браузъра (Опера) няма смяна на езиците. Като започнеш да въвеждаш www адреса се отваря виртуална клавиатура и там се променя езика на писане, без да се променя езика на ОС.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, имам няколко проблема с таблета.

1. Много,бързо почна да пада батерията.?

2. Имам проблем с гоогле хром, когато отворя браузъра' екрана става черно бял,после се оправя.?

3. От къде да настроя, клавиатурата да има фонетика.? Гледах из настройките няма.?

4. Където е камерата, задната много грее там.?

1) Нормално. На моя Galaxy Tab, при положение, че му бях сложил олекотена версия на Android, при здраво ръчкане трябваше да се зарежда всяка вечер.

2) Ползвай Firefox или Opera mini. Chrome си е бъгав браузър, независимо за каква ОС :) .

3) Сложи си Българска фонетика

4) Нормално, при продължителна работа. Там ти е процесорът, който няма охлаждане с вентилатор, за разлика от компютрите ;) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.