Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Инсталирах NewBlueFx и като отворя sony vegas-а ги няма къкво да правия ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Dogii
      Здравейте. Не мога да инсталирам sony vegas 11.0 защото ми излиза това Download was corrupted. ПОМОЩ
    • от ceakiq
      здравейте колеги работата е там че съм напълно вбесен от тази програма sony vegas зашото не иска да ми записва като аvi или други формати а само като  sony vegas project  
    • от petrova1234
      Здравейте, Моля да помогнете със следния съвет: Не мога да е ориентирам, а трябва да купя компютър, който е предназначен за видеомонтаж. И преди да кажете,че при компютрите за видеомонтаж, се работи на принципа "Колкото повече - толкова повече", все пак държа да обясня за какво ще се използва, защото не ми се иска да се хвърлят пари за нещо, което не е необходимо. Ще се монтира със Sony Vegas 10 или 11, за момента видеото е SD, но е добре да има възможност за монтаж и на HD. Материала се кепчва директно от камерата (защото е на касета), т.е ще ми трябва и fireware. Моля за съвети. Отдолу можете да видите и конфигурация, която ми предложиха, но ми се иска да вярвам, че и доста по-евтин вариант ще ни свърши работа.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.