Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Петър Стефанов

Проблем с Payday 2

Препоръчан отговор

Здравейте колеги. Имам проблем с играта Payday 2 изтеглил съм пълната версия на играта [FLT] от замунда . Инсталирал съм играта пускам си Steem-а и не ми отваря играта а когато натисна 2-3 пъти ми излиза Another instance of the application is already running, exiting... , а в папката ми излиза payday2_win32_realise_1831503_crash2... Моля помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип трябва да 'постнеш' съдържанието на този "crash" файл. Подозирам, че ще е с .txt разширение. Но и по принцип трябва да закупиш играта, защото тук не толерират нелегален софтуер, така че не знам как точно трябва да ескалира темата..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С това сам даде отговор на въпроса си:  

Инсталирал съм играта пускам си Steem-а и не ми отваря играта

Steam работи само с оригинални копия на игрите. Това от zamunda колкото искаш може да го ръкаш не очаквай да проработи или ако проработи то не се надявай на чудеса. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Steam си работи и с други неща, изпитал съм го.   Няма как да ти помогнем за пиратския софтуер, най-много да изчакаш по-читава версия на играта (крака) (нямам представа как да се изразя технически точно).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак благодаря ви но 3-ма мои приятели имат същата игра и им върви без проблем. И те са я дръпнали от замунда и са с steam .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си играта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе какви игри играете? Как може изобщо някой да създава подобни игри? Изтеглих си я само за коефициент, за да могат такива като теб да ми го вдигат :) Ти си някакъв, дето извършва обири. Егати възпитанието на младежта. А ние се мъчим да стигаме западната цивилизация. Просто не вярвах, че някой ще стигне дотам, да предлага игри на децата, в които те са престъпници и извършват обири!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе какви игри играете? Как може изобщо някой да създава подобни игри? Изтеглих си я само за коефициент, за да могат такива като теб да ми го вдигат :) Ти си някакъв, дето извършва обири. Егати възпитанието на младежта. А ние се мъчим да стигаме западната цивилизация. Просто не вярвах, че някой ще стигне дотам, да предлага игри на децата, в които те са престъпници и извършват обири!

Играта е Pegi 18. Второ компанията разработчик на играта е  от западната цивилизация и трето ако няккой бърка играта с реалността, то би било добре да се обърне към психиатър. По твоята логика трябва да се забрани и Super Mario понеже има насилие върху животни(костенурки)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специален поздрав за върлия фен на Jack Thompson :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта е Pegi 18. Второ компанията разработчик на играта е  от западната цивилизация и трето ако няккой бърка играта с реалността, то би било добре да се обърне към психиатър. По твоята логика трябва да се забрани и Super Mario понеже има насилие върху животни(костенурки)...

Виж, едно е да се играе игра, в която ти си добрия, опитващ се по някакъв начин да постигнеш победа над злото, друго е игра, при която си лошия, вършиш незаконни неща. Как би възприел някой от твоя цивилизован свят"" примерно игра, при която играча се прави на Хитлер и вкарва евреи и всякакви в концлагери? Отговори ми на тоя въпрос и тогава пак повтори това. което каза, но за подобна игра. Това, че някой е направил нещо подобно не означава, че трябва да се толерира в обществото. В ТОЯ ФОРУМ СЪЩО! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж, едно е да се играе игра, в която ти си добрия, опитващ се по някакъв начин да постигнеш победа над злото, друго е игра, при която си лошия, вършиш незаконни неща. Как би възприел някой от твоя цивилизован свят"" примерно игра, при която играча се прави на Хитлер и вкарва евреи и всякакви в концлагери? Отговори ми на тоя въпрос и тогава пак повтори това. което каза, но за подобна игра. Това, че някой е направил нещо подобно не означава, че трябва да се толерира в обществото. В ТОЯ ФОРУМ СЪЩО! 

Ми всяка военна игра се прави срещу немци, северно корейци и прочие. Та нима всичките немци и корейци са деца на сатаната? И второ какво им е злото на костенурките, че горкия Марио да ги настъпва? Ще се повторя пак, аз а и другите съфорумници имат достатъчно стабилни психика, за да различат какво трябва да правят в реалния свят и какво могат да правят в играта. За останалите има психиатрия. А и по-добре да играеш на войник от колкото да си немсилиш ли? По-добре е да изкарваш злобата в играта си от колкото в реалния свят и това е смисъла на игрите, а не да провокира сатанизъм!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За домашно : Sigmund Freud - Das Ich und das Es Carl Gustav Jung - Man and His Symbols Carl Gustav Jung - The Archetypes and the Collective Unconscious Carl Gustav Jung - Psychological Types Алфред Адлер - Възпитание на децата Алфред Адлер - Наука за характера Анри Валон - Играта и психическото развитие на детето Friedrich Nietzsche - Thus Spoke Zarathustra Friedrich Nietzsche - Der Wille zur Macht Friedrich Nietzsche - Jenseits von Gut und Böse: Vorspiel einer Philosophie der Zukunft Ben Thomas - What’s So Special about Mirror Neurons? Maksim Stamenov - Mirror Neurons and the Evolution of Brain and Language Stein Bråten - On Being Moved: From Mirror Neurons to Empathy

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора казах че приятелите ми играят играта и не са си я купили

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора казах че приятелите ми играят играта и не са си я купили

И аз ти казах какво да направиш и до къде стигнахме ?

Само че файла ти не е "txt", а "mdmp" и за да отвориш такъв ще ти трябва това : Debugging Tools for Windows.

Публикувано изображение

После постваш лога тук ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да пробваш Postal 2 :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха ясно благодаря ти много ще го поробвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.