Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги. Имам проблем с играта Payday 2 изтеглил съм пълната версия на играта [FLT] от замунда . Инсталирал съм играта пускам си Steem-а и не ми отваря играта а когато натисна 2-3 пъти ми излиза Another instance of the application is already running, exiting... , а в папката ми излиза payday2_win32_realise_1831503_crash2... Моля помогнете.

Редактирано от Petio Stefanov Surbinski (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип трябва да 'постнеш' съдържанието на този "crash" файл. Подозирам, че ще е с .txt разширение. Но и по принцип трябва да закупиш играта, защото тук не толерират нелегален софтуер, така че не знам как точно трябва да ескалира темата..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С това сам даде отговор на въпроса си:  

Инсталирал съм играта пускам си Steem-а и не ми отваря играта

Steam работи само с оригинални копия на игрите. Това от zamunda колкото искаш може да го ръкаш не очаквай да проработи или ако проработи то не се надявай на чудеса. Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Steam си работи и с други неща, изпитал съм го.   Няма как да ти помогнем за пиратския софтуер, най-много да изчакаш по-читава версия на играта (крака) (нямам представа как да се изразя технически точно).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак благодаря ви но 3-ма мои приятели имат същата игра и им върви без проблем. И те са я дръпнали от замунда и са с steam .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе какви игри играете? Как може изобщо някой да създава подобни игри? Изтеглих си я само за коефициент, за да могат такива като теб да ми го вдигат :) Ти си някакъв, дето извършва обири. Егати възпитанието на младежта. А ние се мъчим да стигаме западната цивилизация. Просто не вярвах, че някой ще стигне дотам, да предлага игри на децата, в които те са престъпници и извършват обири!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе какви игри играете? Как може изобщо някой да създава подобни игри? Изтеглих си я само за коефициент, за да могат такива като теб да ми го вдигат :) Ти си някакъв, дето извършва обири. Егати възпитанието на младежта. А ние се мъчим да стигаме западната цивилизация. Просто не вярвах, че някой ще стигне дотам, да предлага игри на децата, в които те са престъпници и извършват обири!

Играта е Pegi 18. Второ компанията разработчик на играта е  от западната цивилизация и трето ако няккой бърка играта с реалността, то би било добре да се обърне към психиатър. По твоята логика трябва да се забрани и Super Mario понеже има насилие върху животни(костенурки)...

Редактирано от s-mille (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специален поздрав за върлия фен на Jack Thompson :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта е Pegi 18. Второ компанията разработчик на играта е  от западната цивилизация и трето ако няккой бърка играта с реалността, то би било добре да се обърне към психиатър. По твоята логика трябва да се забрани и Super Mario понеже има насилие върху животни(костенурки)...

Виж, едно е да се играе игра, в която ти си добрия, опитващ се по някакъв начин да постигнеш победа над злото, друго е игра, при която си лошия, вършиш незаконни неща. Как би възприел някой от твоя цивилизован свят"" примерно игра, при която играча се прави на Хитлер и вкарва евреи и всякакви в концлагери? Отговори ми на тоя въпрос и тогава пак повтори това. което каза, но за подобна игра. Това, че някой е направил нещо подобно не означава, че трябва да се толерира в обществото. В ТОЯ ФОРУМ СЪЩО! 

Редактирано от sennheiser (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж, едно е да се играе игра, в която ти си добрия, опитващ се по някакъв начин да постигнеш победа над злото, друго е игра, при която си лошия, вършиш незаконни неща. Как би възприел някой от твоя цивилизован свят"" примерно игра, при която играча се прави на Хитлер и вкарва евреи и всякакви в концлагери? Отговори ми на тоя въпрос и тогава пак повтори това. което каза, но за подобна игра. Това, че някой е направил нещо подобно не означава, че трябва да се толерира в обществото. В ТОЯ ФОРУМ СЪЩО! 

Ми всяка военна игра се прави срещу немци, северно корейци и прочие. Та нима всичките немци и корейци са деца на сатаната? И второ какво им е злото на костенурките, че горкия Марио да ги настъпва? Ще се повторя пак, аз а и другите съфорумници имат достатъчно стабилни психика, за да различат какво трябва да правят в реалния свят и какво могат да правят в играта. За останалите има психиатрия. А и по-добре да играеш на войник от колкото да си немсилиш ли? По-добре е да изкарваш злобата в играта си от колкото в реалния свят и това е смисъла на игрите, а не да провокира сатанизъм!

Редактирано от s-mille (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За домашно : Sigmund Freud - Das Ich und das Es Carl Gustav Jung - Man and His Symbols Carl Gustav Jung - The Archetypes and the Collective Unconscious Carl Gustav Jung - Psychological Types Алфред Адлер - Възпитание на децата Алфред Адлер - Наука за характера Анри Валон - Играта и психическото развитие на детето Friedrich Nietzsche - Thus Spoke Zarathustra Friedrich Nietzsche - Der Wille zur Macht Friedrich Nietzsche - Jenseits von Gut und Böse: Vorspiel einer Philosophie der Zukunft Ben Thomas - What’s So Special about Mirror Neurons? Maksim Stamenov - Mirror Neurons and the Evolution of Brain and Language Stein Bråten - On Being Moved: From Mirror Neurons to Empathy

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора казах че приятелите ми играят играта и не са си я купили

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора казах че приятелите ми играят играта и не са си я купили

И аз ти казах какво да направиш и до къде стигнахме ?

Само че файла ти не е "txt", а "mdmp" и за да отвориш такъв ще ти трябва това : Debugging Tools for Windows.

Публикувано изображение

После постваш лога тук ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да пробваш Postal 2 :tongue2:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха ясно благодаря ти много ще го поробвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.