Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

darco

Хакнат акаунт в Yahoo

Препоръчан отговор

Здравейте, става въпрос за акаунт на приятел който е хакнат. Работата е такава, че е от 2000 година :( , и не може да си спомни отговора на тайния въпрос, нито алтернативен мейл.А може и той да е бил сменен като е хакнат :(. Акаунта е правен от негов познат, по-навътре с компютрите :). А той и сега не е много в час :(. Има ли възможност да се свържем със поддръжката и по някакъв начин да се оправят нещата. Примерно да се каже с кой е водена кореспонденция или нещо подобно.... Изобщо за първи път се сблъсквам с такава ситуация. Има ли надежда и смисъл да се опитаме да направим нещо, или е изгубена кауза?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 2000 година, това е доста време. Ако този e-mail не е използван отдавна не съществува като такъв. Може да направите запитване към съпорта на Yahoo.com, но без таен въпрос и отговор едва ли ще се случи нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи , хакнат е преди няколко месеца. В същност точно в деня след атентата в Бостън. Не знам дали има връзка. Акаунта съществува все още. Не се разрешава регистрация с това име. Ако някой се е сблъсквал с подобно нещо , ще бъда благодарен ако може да помогне .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Yahoo web - не схванах нещо как така съществува акаунта (как разбрахте) след като не можете да се логнете. Не замесвайте в подобни проблеми "атентаори " или други такива. Когато се прави акаунт от чуждо лице, то винаги след това се сменява паролата за да не се получават "грешки"  Във вашият случай, май не може нищо да направите.

Значи , хакнат е преди няколко месеца. В същност точно в деня след атентата в Испания. Не знам дали има връзка. Акаунта съществува все още. Не се разрешава регистрация с това име. Ако някой се е сблъсквал с подобно нещо , ще бъда благодарен ако може да помогне .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Yahoo web - не схванах нещо как така съществува акаунта (как разбрахте) след като не можете да се логнете. Не замесвайте в подобни проблеми "атентаори " или други такива. Когато се прави акаунт от чуждо лице, то винаги след това се сменява паролата за да не се получават "грешки"  Във вашият случай, май не може нищо да направите.

Не се разрешава регистрация с това име

Мисля ясно съм казал, че при опит за нова регистрация се казва, че акаунт с това име съществува. Не се опитвам да замеся никакви атентатори. Просто по това време е хакнат. Нямал съм в предвид, че има нещо общо. Един вид ориентация за времето, кога е станало. И за какво сменяне на парола, ако се правил от чуждо лице? Не четете ли, този акаунт е правен 2000 година........Може и да е сменена, не съм питал.

Моля да пишат само хора, които могат да дадат съвет, без излишни "мъдрости".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля да пишат само хора, които могат да дадат съвет, без излишни "мъдрости".

Какви мъдрости? Нямаш таен въпрос и отговор, нямаш алтернативен адрес. Нямаш нищо с което да докажеш, че акаунта е твой. Кой и как да ти помогне в случая?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.