Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Спрях се на ето този:

http://sms.bg/samsung/laptop-samsung-np270e5v-x01bg-156hd-ag-i3-3120-25-4gb-500g-p-16683.html

Какво ви е мнението (не играя игри, само някои леки графични приложения)? :)

Да добавя че ми се искаше тъчпад-а да е в центъра на корпуса, но не попаднах на такъв модел, някой ако има идея за такъв със сходни характеристики ще се радвам.

Редактирано от Krasimir Trifonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NP300 се слави като едно от най-добрите решения за парите си в съотношението цена/качество. Що и тоя да не е със същото качество. Добре е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какво разбираш под леки графични приложения. Като цяло обаче машината е добра. Не грее, батерията издържа, драйверите се дават с покупката на лаптопа и се инсталират доста лесно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилично лаптопче. Както е казал голегата не грее много, батерията издържа, но не трябва да очакваш много от видео картата му ,защото тя е на ниво вградена. Но за леки игрици ще става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрях се на ето този:

http://sms.bg/samsung/laptop-samsung-np270e5v-x01bg-156hd-ag-i3-3120-25-4gb-500g-p-16683.html

Какво ви е мнението (не играя игри, само някои леки графични приложения)? :)

Да добавя че ми се искаше тъчпад-а да е в центъра на корпуса, но не попаднах на такъв модел, някой ако има идея за такъв със сходни характеристики ще се радвам.

И какво не ви хареса в специализирания раздел за избор на преносими машини?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилично лаптопче. Както е казал голегата не грее много, батерията издържа, но не трябва да очакваш много от видео картата му ,защото тя е на ниво вградена. Но за леки игрици ще става.

Вградена?!? Аз мислех че е външна щом е със собствена памет.. Или няма такава зависимост? По какво тогава да ги познавам кои са с външна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вградена?!? Аз мислех че е външна щом е със собствена памет.. Или няма такава зависимост? По какво тогава да ги познавам кои са с външна?

Вече по дънните платки не се интегрират видеочиповете, но това е друга тема. Колегата е пропуснал обаче , че лаптопа разполага с две видеокарти освентази в процесора (HD4000) и втора Nvidia 710M. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече по дънните платки не се интегрират видеочиповете, но това е друга тема. Колегата е пропуснал обаче , че лаптопа разполага с две видеокарти освентази в процесора (HD4000) и втора Nvidia 710M. :)

Значи NVidia-та е отделна както предполагах? А това което питах - щом е със собствена памет трябва да е външна - по принцип за всеки един - така ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.