Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Twingo™

аеро на windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте отново, колеги. Имам питане. С лаптоп ASUS F3U AP086C съм. Видеото е Ati Radeon Xpress 1250. От много време не мога да подкарам аеро, предполагам, че е от драйверите на видеокартата. В страницата на видеото на сайта на ати не намирам линк към драйвери.Какво да правя? ПП: Ако е от значение, с Windows 7 Ultimate 32bit съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново, колеги. Имам питане. С лаптоп ASUS F3U AP086C съм. Видеото е Ati Radeon Xpress 1250. От много време не мога да подкарам аеро, предполагам, че е от драйверите на видеокартата. В страницата на видеото на сайта на ати не намирам линк към драйвери.Какво да правя? ПП: Ако е от значение, с Windows 7 Ultimate 32bit съм.

А сайта на производителя на лаптопа?

И щом търсите драйвери какво прави темата в Общи хардуерни въпроси?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сайта на производителя на лаптопа? И щом търсите драйвери какво прави темата в Общи хардуерни въпроси?

Опс, извинете. Съвсем забравих за раздела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво точно правиш,за да подкараш това Аеро?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк където като напишеш марката на лаптопа ще може да си свалиш драйверите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако съм видял правилно мисля ,че за този лаптоп няма драйвери за седмица .Можеш да опиташ с тези за виста .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с този драйвер за виста: http://www2.ati.com/drivers/10-2_legacy_vista32-64_dd_ccc.exe

Иначе един приятел има лаптоп с Ati x1200 и аерото си тръгва с драйверите които Windows 7 слага. Ако не стане с този драйвер пробвай през device manager да го обновиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много на всички.

Ако съм видял правилно мисля ,че за този лаптоп няма драйвери за седмица .Можеш да опиташ с тези за виста .

Да, точно така. Сега инсталирам драйверите от линка на sks1897.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То това аеро е само една шарения!Не помага с нищо на системата,само яде част от ресурсите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.