Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ratewis

Въпрос относно Li-on батериите

Препоръчан отговор

Добър вечер. Предварително се извинявам защото не знаех за кой раздел е темата затова пускам в общи въпроси. Може ли някой да ми обясни защо аджеба литиево-йонните батерии всички се напират първите няколко пъти да ги хабят докрай. Чувал съм че точно за тях е много вредно. За старите никелови и оловни батерии е било различно. Изкажете мнението си по въпроса моля. Поздрави. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко информация: тук (руски език). Статитята е доста обширна, ако имате въпроси по нея, питайте. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко информация: тук (руски език). Статитята е доста обширна, ако имате въпроси по нея, питайте. :)

Статията изглежда добре и гугъл се справя г/д с превода. Благодаря! Надявам се да спасим живота на поне няколко батерии от лошите съвети на хората в магазините. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да бъде установена връзка                 Firefox не може да установи връзка с www.mobile-inform.com.         Сайтът може да е временно недостъпен или твърде зает. Опитайте пак след малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не може да бъде установена връзка                 Firefox не може да установи връзка с www.mobile-inform.com.         Сайтът може да е временно недостъпен или твърде зает. Опитайте пак след малко.

При мен няма никакъв проблем независимо с кой браузер отварям страницата. Ето снимка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е в моя телевизор явно. Не знам защо не иска да отваря линка. Иначе относно батерията, моята съм заредил до 40% и я оставих в шкафа. Така или иначе лаптопа сега се ползва само на 2 места, на които имам ток. Нямам навик да го оставям да ми лежи върху корема докато зяпам филм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.