Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! Загубих си случайно няколко сложни пароли, понеже съдържат букви, цифри и символи, а сега не мога да си ги спомня. Бях чел някъде, че Mozilla има определен файл, който записва всички пароли и имало начин да ги намериш, ако ти трябват? Чувал съм, че има и някаква програма, която се казва iStealer и там можеш да намериш всички пароли, които са използвани на този компютър, свалих я, направих всичко и вече когато натиснах "Generate" ми даде Not respoding и ми стана много гадно. Ако има начин да ги намеря, бих бил много благодарен на всеки, който ще ми помогне!

2/проблем: Закупих си лаптоп, Sony vaio с windows 8 и онзи ден чувствителността на мишката нещо и стана. Преди, когато натиснех много леко и кликваше, а сега трябва да натисна малко по-силно, че да се оправи. Казаха ми, че това е нещо от TouchPad-a, а лаптопа е чисто нов. Нищо не съм му пипал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно първия проблем, няма как да ти се помогне понеже няма как да докажеш, че паролите са твои. 

Относно втория ти проблем не мога да разбера какво общо има натискането на бутона на мишката с тъчпада?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами.. няма какво да лъжа за паролите, понеже това са няколко пароли на мойте емайли.. а в тях има много важни данни. Паролите са запазени в браузера, но не ги знам, понеже едната я смених на скоро, а сега не я помня.

А за втория проблем http://us.123rf.com/400wm/400/400/dnsphoto/dnsphoto0909/dnsphoto090900005/5519328-a-laptop-mouse-pad.jpg - говорих за ето това, там където мърдаш мишката преди много леко кликвах и ставаше, а сега не..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.