Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

pconline

Отзиви за Cubot GT99?

Препоръчан отговор

Cubot GT99

Някой виждал ли го е на живо и ако имате някакви впечатления ще са ми от голяма полза.

На хартия с тези параметри за тази цена изглежда впечатляващо, но ......

Дали е така в действителност?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, колега, съмнявам се да намериш някой с точно този телефон...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От китайски телефони има голяма вероятност да плачеш.

То това е ясно, но от друга страна и Huawai и те са китайци а почнаха да правят прилични неща. 

Jo тоя телефон го има и в български сайтове та за това зададох въпроса защото не е съвсем неизвестен явно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cubot GT99

Някой виждал ли го е на живо и ако имате някакви впечатления ще са ми от голяма полза.

На хартия с тези параметри за тази цена изглежда впечатляващо, но ......

Дали е така в действителност?

Аз имам такъв, заслужава си парите. Идва с чист андроид, без китайски приложения и др. болкуци. Мисля че още няма къстъм ром за него, но това с което идва е напълно достатъчно за ползване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам такъв, заслужава си парите. Идва с чист андроид, без китайски приложения и др. болкуци. Мисля че още няма къстъм ром за него, но това с което идва е напълно достатъчно за ползване.

Като работа как е ?

С 1 G рам е предполагам е достатъчна щом е с чист андроид доколкото съм чул другите се задръстват заради многото фирмени приложения някой от който не могат и да се махнат.

Тази 13Мр камера как се справя?

Някъде четох че бил по блед от Samsung Но това е нормално май амолед дисплеите са по принцип с по-издути цветове но това не ги прави верни. Пише че е с IPS матрица и за Huawai пишеше че дава по истински цветове защото няма допълнителни корекции като при повечето от известните марки.

Има ли някакви драми с мрежите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен телефона е достатъчно бърз, паметта му също досега ми е стигала за всичко, няма излишни приложения.

Дисплея е ОК, все пак резолюция 1280х720 на 4,5" означава 326ppi което е доста добре. Откъм цветове и яркост не мога да направя сравнение със самсунг, защото нямам такъв, но мисля че е доста добре, вижда се и на ярко слънце и е по-добре от HTC Desire HD примерно. Дали наистина е IPS не знам, на мен цветовете ми хареват.

С мрежите е ОК, използвам 3G на м-тел и няма драми. Другата ми карта е на глобул, но там нямам данни и не знам как е. ГПС-а трябваше малко да се донастрои чрез допълнителна програмка, но това е лесно и след това си работи добре.

Камерата е добра като за телефон, има осезаем автофокус с клик на дисплея и доста настройки, светкавицата е малко слаба (за фенерче :)). Снимки не съм правил много, ето една качена директно от телефона във фейсбук:

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/988710_10201736957254456_1550980503_n.jpg

Телефона е супер за парите си, но ако сега трябва да си купувам бих избрал JIAYU G3T - почти същия, но с горила глас и по-мощния процесор на 1.5ГХз - http://www.pandawill.com/jiayu-g3t-smartphone-mtk6589t-15ghz-android-42-45-inch-ips-gorillla-glass-screen-black-p78429.html

Аз си купих cubot-a от http://www.pandawill.com/cubot-gt99-smartphone-android-42-mtk6589-quad-core-45-inch-120mp-camera-black-p76147.html

малко по-добри са им цените от ДХ

п.п. ей това е същия телефон: http://dx.com/p/xyz-x1-quad-core-android-4-2-wcdma-bar-phone-w-4-5-ips-wi-fi-gps-and-dual-sim-black-218138

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай сега,на всички от тези телефони виждам Google Play,това нали е оригиналния Store,където има хиляди приложения ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай сега,на всички от тези телефони виждам Google Play,това нали е оригиналния Store,където има хиляди приложения ?

Да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай не разбрах това на кой телефон отговар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cubot GT99 = XYZ X1

Да , google play си е оригиналния и може да се теглят и инсталират приложения. Досега не съм случил на приложение, което да е несъвместимо с телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cubot GT99 = XYZ X1

Да , google play си е оригиналния и може да се теглят и инсталират приложения. Досега не съм случил на приложение, което да е несъвместимо с телефона.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.