Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

VanillAgator

Някакви мнения за монитор

Препоръчан отговор

Ще си взема нова компютърна конфигурация и си търса лсд монитор с дви вход и 1920към1080 резолюция,защото моя не поддържа хдми и дви. Спрял съм се на този може ли мнение за него http://benq.com/product/monitor/rl2240h/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има далеч по-добри монитори от цитираните.

Какъв е бюджетът за монитора и за какво ще се използва?

Edit: правописни грешки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има далеч по-добри монитори от цитираните.

Какъв е бюджета за монитора и за какво ще се използва?

200 лева гейминг

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако можеш да отделиш още 10лв. този е добър вариант! Аз съм с него и съм доволен(добър ъгъл на виждане въпреки описанието, за игри е идеален)!

Междинна сума 175,30 лв.

ДДС (20%) 35,06 лв.

Крайна цена 210,36 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари, каквото и да вземеш, ще е средна ръка и надолу :(

Бих те посъветвал, ако е възможно, да отделиш по-големичък бюджет, защото очите ги раздават веднъж в живота. Помисли дали не си заслужава да поразгледаш и 23" модели. За 10-15 лв. повече от цената на цитираните по-горе BenQ ще получиш доста по-голяма площ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

очите ги раздават веднъж в живота

Абсолютно съгласен, но за съжаление всичко опира до пари!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари, каквото и да вземеш, ще е средна ръка и надолу :(

Бих те посъветвал, ако е възможно, да отделиш по-големичък бюджет, защото очите ги раздават веднъж в живота. Помисли дали не си заслужава да поразгледаш и 23" модели. За 10-15 лв. повече от цената на цитираните по-горе BenQ ще получиш доста по-голяма площ.

и аз бих бил щастлив ако мога да си взема по-големичък бюджет,но за жалост с това разполагам,в момента съм с 19 инчов монитор затова не вярвам 21,5 инчовия да ми се струва малък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено ще се разочароваш от размера! 19" със съотношение 4:3 съответстват по вертикалния си размер на 23" 16:9 - мерил съм го линия.

Преди да си вземеш монитор, силно препоръчвам да го видиш на живо - дизайн, размери, стойка (възможности за нагласяне на наклона и височината) и картина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено ще се разочароваш от размера! 19" със съотношение 4:3 съответстват по вертикалния си размер на 23" 16:9 - мерил съм го линия.

Преди да си вземеш монитор, силно препоръчвам да го видиш на живо - дизайн, размери, стойка (възможности за нагласяне на наклона и височината) и картина.

виждал съм го и ми допада като картина и като размери.Не съм претенциозен!Благодаря за препоръката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.