Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблеми с регистрация на акаунт в Pay Pal. Първо дава ми невалиден пощенски код, а кода на Перник е 2300. Второ в списъка за State няма BG и последно как да форматирам телефонния си номер. Ето скрийншот:

post-291117-0-38962800-1376653637_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерете международна страница, а не щатска (в адреса се вижда '/us'); телефонът ще е с международен код отпред - най-вероятно както на снимката ще може да се избере България (359), после може би ще трябва да се въведе без нулата - примерно 888 ******

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Paypal си има тема. Пиши разни глупости по полетата с данни от интернет и не се коси за кодове и подобни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам проблеми с регистрация на акаунт в Pay Pal. Първо дава ми невалиден пощенски код, а кода на Перник е 2300. Второ в списъка за State няма BG и последно как да форматирам телефонния си номер. Ето скрийншот:

В началото на регистрацията, трябва да избереш държава, а ти си минал директно и така си станал от САЩ...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.