Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам досаден проблем с играта Bus Simulator 2012.Когато тръгна да я играя ми накъсва леко,но е адски досадно.Искам съвет,защото ме изнервя.Иначе играта е хубава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитора е с размер : 39,6 см (15,6”) 

тип : Toshiba TruBrite® HD TFT дисплей с висока яркост и формат 16:9 и светодиодна подсветка 
вътрешна разделителна способност : 1 366 x 768.

Параметри на лаптопа:

тип : Процесор Intel® Core™ i3-380M 

тактова честота : 2.53 ГХц
Предна шина : 1,066 МХц
кеш от трето ниво : 3 МБ
тип : Процесор Intel® Core™ i5-480M 
тактова честота : 2,66/2,93 Turbo ГХц
Предна шина : 1,066 МХц
кеш от трето ниво : 3 МБ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е какъв е тоя лаптоп с 2 процесора?! Слаба ти е машинката за тая игра, не я мъчи! Поне играй играта с намалена резолюция! И не се разбира каква е видеокартата?    

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И само да те попитам защо да ми е слаб лаптопа.Да не си по-умен от мен а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И само да те попитам защо да ми е слаб лаптопа.Да не си по-умен от мен а?

Колегата се опитва да ти помогне, ти го нападаш! От целия си лаптоп не даде най-важното, а именно видео картата, а ако играеш с вграденото при този процесор не очаквай чудеса. Така че направи каквото са те посъветвали и виж какво ще стане. Процесора ти и в двата случая е слаб, стар и какво ли още не. Ако не вярваш провери сам, все пак си достатъчно умен да изпозлваш Google, нали? Успех!

Редактирано от s-mille (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам че се опитвате да ми помогнете.Само да попитам как да си обновя BIOS-а.Знам че не е правилното място,но ми е на повече на 2 години.Търсих в интернет но нищо не намирам.И да умен съм.Благодаря ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Биоса не е като програмите, че да се обновява когато му скимне на потребителя. Обновяването на Bios се прави единствено и само ако се правят промени по хардуера или самото дъно проявява хардуерни проблеми ( не разчита по-нови процесори, видео карти и т.н. ) За лаптоп не виждам смисъл и най-много да го повредииш, но щом си мераклия, влизаш в сайта на производителя на лаптопа си и теглиш последната версия и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижда се, че не разбираш по-добре, занеси машинката на сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам че се опитвате да ми помогнете.Само да попитам как да си обновя BIOS-а.Знам че не е правилното място,но ми е на повече на 2 години.Търсих в интернет но нищо не намирам.И да умен съм.Благодаря ви!

Не те знам колко си умен, но на тема компютри хич те няма. Моля не нападай веднага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пак повтори.На тема компютри съм отличник,но май някой друг има нужда от помощ по компютри.Аз съм перфектен с компютрите.Така че не казвайте че съм гола вода по компютри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност забравихме най-важния въпрос: играта пиратска ли е? Питам защото ти компютерен спец, велик, ние тука малки нисши мишки не разбираме от хардуер. Иначе на много пиратски игри такива проблеми се получават и от crack-а. Ако не се получи с горнтие ни мнения пробвай да го смениш, въпреки че щом си велик ум би трябвало това първо да ти мине през него :) !

Редактирано от s-mille (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пак повтори.На тема компютри съм отличник,но май някой друг има нужда от помощ по компютри.Аз съм перфектен с компютрите.Така че не казвайте че съм гола вода по компютри

Ти си дошъл в този форум, за да искаш помощ. Явно има и неща, които не знаеш - преглътни го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам тази тема незабавно да бъде заключена.Явно в този форум има само хора който плюят по другите.Да бъде заключена!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи искам само да изразя дълбоките си адмирации към отличника и да призная фундаменталните му знания. След дълги размишления по въпроса установих, че наистина голяма част от производителността ще се подобри с ъпдейт на BIOS, както той предложи. За да му спестя търсенето, давам направо последната версия за този BIOS : Toshiba Pro C660 BIOS 1.70

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
An0n благодаря ти за помощта.И знанията ми не са фундаментални и не е нужно да изразяваш "дълбоки" адмирации. Мразя да се отнасят така с мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, исках просто да подчертая ;) Гледам, че темата стана много сериозна около твоите знания и затова. Пробвай с тази последната версия на BIOS как ще са нещата и ако не стане, пиши пак, ако имаш възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина благодаря ти.И знанията ми по отношение на компютрите са добри.Не е нужно някой хора да ги подсилват много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.