Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Как ще помогнете не знам. Значи с най-новата версия гледам някакъв клип и забива през 10 секунди като разместя мишката и си върви, ако клипа ми е отдолу а отгоре някаква програма(примерно скайп) клипа си върви гладко. Като превъртвам клипа или пускам друг пак забива за някакви секунди. Отварително е! Браузъра е Mozilla Firefox с най-новата му версия, флаш плеъра също. Пробвах с по-старата версия на флаша там клипвоете вървят, но по-другите сайтове пак неприятни проблеми. Кажете какво да правя, човек не може да слуша нормално музика или да изгледа някакви интересни клипове(в vbox7 и в youtube все едно и също). Извинете, ако съм объркал раздела или има подобна тема, но съм много изнервен от това нещо.

Редактирано от ivan93bg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайта на Adobe има инструмент за премахване на плеъра - почисти с него и си инсталирай версията, която не ти създава проблеми. Провери си машината за вируси.

Жалко е ,че няма пълен аналог на проклетията Flash Playe, който и на мен е създавал доста главоболия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли линк, име или инфо как да стигна до този *инструмент*? Ако има и други хора, с различни мнения, нека да пишат по-късно ще ги прочета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли линк, име или инфо как да стигна до този *инструмент*? Ако има и други хора, с различни мнения, нека да пишат по-късно ще ги прочета.

Ето ти линк: http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/uninstall-flash-player-windows.html

Друго мнение, няма да е по различно.

Провери във момент на забиване какви са показателите във Диспечера на задачите.

А твоят компютър какъв е? /РАМ, Процесор/

Можеш да пробваш със по стари версии на флаша./ Незнам коя може да ти свърши работа.Опитай повече версии./

Можеш да ги намериш тук: http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

Наистина, как седи въпроса със Хрома?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам следната конкретна версия на Flash Player с която съм на няколко машини, и не създава никакви проблеми - 11.6.602.168 (директен линк за Mozilla Firefox и другите браузъри, ползващи флаш като плъгин и директен линк за IE и другите, ползващи ActiveX контрола - ако ползвате IE, инсталирате и второто).

Деинсталирайте текущият флаш с даденият по-горе инструмент, и инсталирайте тази версия.

След инсталацията, забранете Protected Mode на флаша, както е описано тук към края или с този автоматичен инструмент.

Ако видео картата ви (марка и модел?) не поддържа хардуерна акселерация, забранете и нея, като натиснете с десен бутон върху някое флаш съдържание, от менюто влезете в опциите, и махнете тикчето, отнасящо се за позволение на хардуерната акселерация, тъй като ако видео картата ви не я поддържа, това, че е включена само ще спъва нещата.

Няма да е зле да я забраните и в лисицата от настройките, така че да не се отнася само за само за флаша.

Кажете дали след всичко това имате същите проблеми.

Редактирано от programings (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Как ще помогнете не знам. Значи с най-новата версия гледам някакъв клип и забива през 10 секунди като разместя мишката и си върви, ако клипа ми е отдолу а отгоре някаква програма(примерно скайп) клипа си върви гладко. Като превъртвам клипа или пускам друг пак забива за някакви секунди. Отварително е! Браузъра е Mozilla Firefox с най-новата му версия, флаш плеъра също. Пробвах с по-старата версия на флаша там клипвоете вървят, но по-другите сайтове пак неприятни проблеми. Кажете какво да правя, човек не може да слуша нормално музика или да изгледа някакви интересни клипове(в vbox7 и в youtube все едно и също). Извинете, ако съм объркал раздела или има подобна тема, но съм много изнервен от това нещо.

Ако си  с 64 битова операционна система сложи си и 64 битов браузър и забравяш за всички проблеми . Няма да е лошо да пуснеш някоя програма да ти оправи настройките за интернет.

Редактирано от помощ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета пак същата работа, след като махнах флаша и го сложих на ново. Пробвах с различни версии(включително тази която ми препръчахте) и няма разлика.  ОС е Windows 7 64битова, процесора е i5-2450M(двуядрен 2,5ghz с boost turbo до 3.1) рамта е 4гб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета пак същата работа, след като махнах флаша и го сложих на ново. Пробвах с различни версии(включително тази която ми препръчахте) и няма разлика.  ОС е Windows 7 64битова, процесора е i5-2450M(двуядрен 2,5ghz с boost turbo до 3.1) рамта е 4гб

Пробвай тази версия: adobe-flash-player! Ако не стане, пробвай с Chrome както ти предложих по-рано!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай тази версия: adobe-flash-player! Ако не стане, пробвай с Chrome както ти предложих по-рано!

Пробвах. Ама същата работа. С Chrome не съм пробвал, ако върви гладко е добре, но искам с mozilla, че с нея съм си свикнал ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах. Ама същата работа. С Chrome не съм пробвал, ако върви гладко е добре, но искам с mozilla, че с нея съм си свикнал ;)

Ние искахме да пробваш със хрома, за да можем да се ориентираме за проблема.

Не ти да си останеш със него.

Друг вариант е да пробваш да си обновиш драивера за интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние искахме да пробваш със хрома, за да можем да се ориентираме за проблема.

Не ти да си останеш със него.

Друг вариант е да пробваш да си обновиш драивера за интернет.

Утре ще пробвам и двата варианта и ще ви пиша. Благодаря на всички за помоща до момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен да си провери нета ,аз в Германия не мога да гледам VBOX7 от ниската скорост на нета ,ето сега пробвах в БГ на VIVA супер е,нямам думи

ПП.Обаче като свалям един клип, друг ,който гледам засича и то мн

Редактирано от balki65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах нищо не става. Сложих Chrome, там всичко е гладко поне на пръв поглед. Прехвърлих си отметките, посетени сайтове и тнт, и сега това ще ми е основен браузър ;(

Редактирано от ivan93bg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах нищо не става. Сложих Chrome, там всичко е гладко поне на пръв поглед. Прехвърлих си отметките, посетени сайтове и тнт, и сега това ще ми е основен браузър ;(

Хрома актуален ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да актуален е

Ако все още ти се занимава???

Можеш да пробваш още едно две неща.

Накарай Хрома да използва флаша на Мозила, и пробвай така да гледаш клипчета.

Ако продължава проблем, то значи е проблемен флаш плеара.

Обаче ако и тогава си работи, ще трябва да деинсталираш Мозилата.

Да изтриеш папка Мозила от %Appdata%, и наново да си я инсталираш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

според мен проблемът е в сървърите на vbox7 - на цял екран флаш плеъра спира да дърпа (кто изгледаш клипа в прозорец и се кешира, после си върви и на цял екран)... ползвам стар флаш плеър и стар файерфокс - и двете са на повече от година, без да ги ъпдейтвам... клипове в youtube гледам нормално...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.