Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Може ли да ми дадете някакви мнения и коментари за гореспоменатата видеокарта?

Тъй като старата ми Palit 9600GSO сдаде багажа, сега съм поръчал HD4670 успях да я пазаря за 35 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми добра е но можеше да вземеш 3870 за малко повече пари и следователно е по производителна спрямо 4670 :) :) http://www.hwcompare.com/3042/radeon-hd-3870-512mb-vs-radeon-hd-4670-512mb/

Редактирано от M'TRONIC (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4670 е 128-битова и е скок "на място", та дори и "крачка назад" в производителността. Така или иначе, и двете карти са далеч от възможностите на процесора, на който му приляга нещо много по-сериозно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

човека няма финанси,ако имаше едва ли щеше да ни пита за тази карта,а аз знам че и двете са леко стари,но са по добри от примерно GF210  или някоя такава 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поста ми касае картата на автора 9600GSO и 4670. Просто докато пишех, ти си написал поста си и така се е получило, че визирам твоя пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ааа ясно искал си да кажеш че двете негови карти са ''мани мани'' аз така го разбирам :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно тоя модел с DDR4 бяха много проблемни и дефектите заради паметта бяха масови. Иначе за тия пари е добра покупка и за времето си предлагаше доста прилична производителност. Дано случиш здрава бройка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъм, модел на 4670 с DDR4(?) Нямам спомен, но пък помня 4770 с GDDR5q които се купуваха като топъл хляб и все не стигаха наличностите :D

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото и да ти кажем за тази карта, цената, на която си я взел говори сама за себе си. Или казано иначе - за толкова пари - такава карта.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем за сега толкова. Просто питах тези които са имали допир до нея. Тя беше най-доброто което намерих за тези пари.

Пък по-нататък вероятно ще вземам HD6790 Но за сега колкото да имам да гледам HD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем за сега толкова. Просто питах тези които са имали допир до нея. Тя беше най-доброто което намерих за тези пари.

Пък по-нататък вероятно ще вземам HD6790 Но за сега колкото да имам да гледам HD.

Щом няма да играеш игри - става картата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом няма да играеш игри - става картата.

Игри? Та аз ползвам Линукс, а и картата поддържа все още много от игрите ако се касае до игри, понякога цъкам Flatout Ultimate Carnage и F1 2012

През останалото време гледам филми (HD)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ааа че тогава и една gf210 ще ти върши същата работа ама както и да е.Та сега за да попитам,така и така има тема за мнение кое видео да се избере при появата на 2 почти еднакви видеокарти.Искам да попитам кое е по-добре,Nvidia GeForce 8800gt или ATI RADEON HD3870,колебая се за това искам малко помощ,цената и на двете видеокарти е по 60лв 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ааа че тогава и една gf210 ще ти върши същата работа ама както и да е.Та сега за да попитам,така и така има тема за мнение кое видео да се избере при появата на 2 почти еднакви видеокарти.Искам да попитам кое е по-добре,Nvidia GeForce 8800gt или ATI RADEON HD3870,колебая се за това искам малко помощ,цената и на двете видеокарти е по 60лв 

Отдавна съм решил Nvidia никога повече :)

Инак за 50 лева можех да взема GTS250 но едно че не искам Nvidia повече и второ че е лакома за ток (при положение че 80 ватовата HD4770 я разбива от всякъде)

ПС: 8800GT е по-добра на теория от HD3870 но не съм чул нищо добро през годините за 8800 :)

Както казах аз за временно вземам HD4670 толкова пари имам в момента които мога да заделя, и тя е най-доброто за тези пари.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8800GT е по-добра от 3870. Изобщо, HD3800 излязоха доста несполучлива серия - горещи, лакоми и сравнително бавни. От друга страна 8800/9800 серията на nVidia започнаха масово да дефектират и за това не бих препоръчал купуването на точно тая серия карти. Търси HD4000 или GTS/GTX200 серията на nVidia - там вече няма проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях забравил какво е това да гледам кристално качествена картина и верни цветове, с тези нвидии си развалих зрението.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и аз когато бях с HD4870 си бях развалил мнението за шрифта Times New Roman, но от как минах на GTX570 всичко си дойде на място. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.