Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kassandra810107

Външен хард диск

Препоръчан отговор

Искам да попитам външните хард дискове дали се продават с кабел за свързване към компютъра?

Ако не какъв кабел трябва да се купи за да се свърже към компа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, с USB към компютъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложих диска обаче като натисна на него ми излиза че Уиндос не може да намери диска Какво трябва да направя дали трябва да преинсталирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да го форматираш, как иначе да го открие Уиндос. Информацията, която даваш е толкова оскъдна, че отговорите които се дават ще са съобразени с нея. Имам чувството, че написването на две и повече изречения от твоя страна ти костват кански труд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложих диска обаче като натисна на него ми излиза че Уиндос не може да намери диска Какво трябва да направя дали трябва да преинсталирам

Кажете марка и модел на диска.

Сложете в друг порт.

Рестартирайте и пак опитайте.

Проблеми с други ЮСБ устройства има ли?

Как така успявате да натиснете на него,пък Уиндоус не го открива?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.