Премини към съдържанието
Askeladd

Изчезнал дял от харддиска.

Препоръчан отговор

Здравейте. Имах 3 дяла на диска - C, D и Е. Днес реших да обединя С и Д, като за целта изтрих Д и с помощта на Partition Wizard разширих С. Дотук добре, но след рестарта не ми зареди Уиндоуса. Поставих диска, дадох поправи и взе, че тръгна. Правих какво правих, изключих компютъра, включих го и какво да видя... дял Е изчезнал безследно. Някакви идеи как да оправя положението? :D

С Уиндоус 7 съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тотално си сбозил нещата !  :D  Нали знаеш, че дял C: не се пипа при каквито и да е обстоятелства, но както и да е, станалото станало.Погледни в диск мениджмънта как стоят нещата. Виж да не би да има партиция без назначена буква...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Disk Management показва ли дяла? Възможно е да е там, но да си няма буква. А в по-лошия случай ако е имало C:, който е primary, и D:, E: които са extended, при определени манипулации по C: може да заминат другите два дяла. По правило при такива операции се прави бекъп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Показва ми го като "свободно място"(в зелено)

И като кликнеш със десен бутон върху него, няма ли опция за промяна на буквата.

Ако има, задай му някаква буква, например отново E.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй, оправих се... уж. Със същия Partition Wizard избрах опция за възстановяване на партишън и взе, че се получи. Дано да не изчезне пак :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.