Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Наскоро се сдобих с чисто нов Western Digital Blue 1TB и малко след като го монтирах ми се стори, че компютъра бучи малко по-силно от обикновено. Реших, че така ми се струва, но като го пипнах усетих, че си и вибрира доста. Като изключих новия хард се оправи. Звукът е точно бучене, не е странен ами по-скоро по-силен отколкото съм свикнал. Най-странното е, че звукът засилва и намаля ритмично, сякаш харда засилва оборотите и ги намаля през малко повече от секунда. Надявам се, да е нормално което малко ме съмнява, но ако трябва да го нося в сервиз, ще откача...  :)

Благодаря предварително!    

П.С. Ако застана на крачка от компютъра, не се чува нищо, но ако седна на бюрото се чува и усеща. 

Редактирано от ToDiR0S (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.....

Редактирано от ToDiR0S (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от MaDCoW
      Здравейте, от близо седмица компютърът ми постоянно получава blue screen с най-различни грешки ( Със Windows 7 съм ), някой от тях са: Memory_management, IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL, SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION имаше и други преди, но не ги помня. Сега съм пуснал Memory Diagnostics да видя какво ще ми излезе.. Ако някой има идея дали може да се оправи, да пише ☺ The file is possible corrupt. The file header checksum does not match the computed checksum.. Ми излиза сега, дори и не се пуска компютъра, да го засилвам ли през терасата или?!? 
    • от yarlovo
      Здравейте,
      Проблема е, че като го сложа в usb-то на кайто и да е лаптоп издава страннен шум,и не иска да ми го отвори в  my computer, иначе го разпознава като включен хард.
      Какво може да се направи?
      Поздрави!

• от DarkEdge
      На тазгодишното изложение Kingston представи новите Data Traveler с обеми от... 1TB и 2TB.

http://www.zdnet.com/article/ces-2017-kingston-unveils-worlds-highest-capacity-usb-flash-drive/?loc=newsletter_large_thumb_featured&ftag=TRE17cfd61&bhid=21612512668834438687959483812463
    • от WhiteTooth
      Здравейте ,първоначално ще спомена че не съм запознат много с проблема и не мога да предоставя изображение с което да помогна за по-добро решаване на проблема.

Преди няколко дни докато ровех из интернет лаптопа ми сам се рестартира ,излезе ми син екран с разни надписи ,но за съжаление не успях да прочета почти нищо ,доста бързо се махна и не можах да реагирам (тъй като ми се беше случило за пръв път). Та ,единственото нещо което успях да прочета е "Ако този екран Ви излиза за пръв път то.." ,до тук (общо взето нищо). Консултирах се с мой приятел който ми обясни че това може да бъде проблем свързан с Хард Диска на лаптопа ,малко по-късно разбрах че може да бъде и от батерията ми ,въпроса ми е може ли някой да ми каже как мога да разбера точно какъв е проблема ,дали е от батерията или от Хард Диска ,искам да го разреша час по-скоро преди да се наложи да купувам нов лаптоп или компютър.

Благодаря предварително!
      Поздрави! ;v WhiteTooth
    • от Crowe
      Смятам скоро да си купя нов харддиск и един бърз преглед на цените чрез Pazaruvaj.com разкри следното:
      1TB WD Black (WD1003FZEX) - 153лв.
      2TB Seagate (ST2000DM001) - 153лв.
      2ТB Toshiba P300 ( HDWD10EZSTA) - 163лв.
      2TB WD Black (WD2003FZEX) - 258лв.

Та както става ясно от заглавието, чудя се дали тази допълнителна гаранция при Black серията ще е от значение, при положение че фактически плащаш двойно повече за дадено ниво капацитет.
      Относно SSD: ясни са ми предимствата им, и ще си купя такова към края на годината заедно с нов процесор/дъно/рам (дано тоя Зен да се окаже сполучлив).
      Вашето мнение?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.