Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Да си взимам ли 3D телевизор или да си взема за същите пари повече инчове и по-добро качество на картината ?

Има ли много 3D филми да тегля от някъде, че да има да гледам ако си купя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във зам**да има 203 торента с 3д филми. Аз бих взел повече инчове :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да гледаш 3D филми от дискове ти трябва Blue-Ray плеър, а за да си ги записваш на такива дисков изтеглените от "зам**да"

ти трябва записвачка, която поддържа Blue-Ray дискове.

Другия вариант е от компютъра към телевизора през HDMI кабел.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво да напиша за да ми излязат 3D филмите.. Аз написах 3D и ми излязоха, но като изтеглих единия и като го пуснах не беше 3D нали трябва да се вижда едно червено и размацано... Абе не е както обикновения филм.. Пък те не бяха такива.

И има ли някой, който е с 3D телевизор и е доволен .

Редактирано от arrsena (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А какво да напиша за да ми излязат 3D филмите.. Аз написах 3D и ми излязоха, но като изтеглих единия и като го пуснах не беше 3D нали трябва да се вижда едно червено и размацано... Абе не е както обикновения филм.. Пък те не бяха такива.

И има ли някой, който е с 3D телевизор и е доволен .

Наблегни на размера и качеството на картината, а не на 3D или 5C. Щом имаш възможност от бюджета, това ще ти е по- важното в твоя случай!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, щом така и така ще се пиратства, що не си изтеглите и телевизора от споменатия сайт. Така няма да се налага и него да купувате. Вярно, че няма да е оригинала, а вероятно ще е рипнат, или дори може би светнат на TS, ама нали ще е без пари :whist:

Аз ако си купя такава машинка, ще си купувам и медиите, които ще гледам. Така и така ще се харча, що да се кьора на някоя изтеглена мизерия, с мизерна резолюция и качество?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така и така ще се харча, що да се кьора на някоя изтеглена мизерия, с мизерна резолюция и качество?

Пак ли модераторстваш нежелано? Сигурен съм, че вечно си купуваш всички аудио, видео и програмни файлове, които ползваш. Има RIP-ове в 720p и 1080p - мисля, че е предостатъчно.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ли модераторстваш нежелано? Сигурен съм, че вечно си купуваш всички аудио, видео и програмни файлове, които ползваш. Има RIP-ове в 720p и 1080p - мисля, че е предостатъчно.

Извинявай, нещо лошо ли казах, или ти приветстваш кражбата на интелектуална собственост.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, нещо лошо ли казах, или ти приветстваш кражбата на интелектуална собственост.?

Никой не те пита в тази тема ти какво приветстваш и не приветстваш. Не си навирай разбиранията и не парадирай навсякъде с тях. Веднъж ме БАН-наха за спор относно интелектуалната собственост в друга тема. Прочети за сиренето и филмите какво съм писал там и как да разбереш дали това, което ти дават в запечатаната торба е сирене или камък, боядисан с бяла боя и картинка на хубаво сирене на опаковката. Разликата между двете са торентите - теглиш без пари, виждаш кое е хубаво - купуваш го. Виждаш кое е боклук - цакаш производителите на боклуци, които не могат да те заблудят да купиш посредствен боклук. За това и пискат - с нагласени трейлъри и платени ревюта не могат да те заблудят, като имаш достъп до материала от първа ръка.
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те така или иначе среден и висок клас ТВта са с 3Д,а нисък клас-не купувай,както и да е от 46" нагоре.Иначе (ако имаш очила) 3Д можеш да гледаш от компа или външен хард,но нещата са малко мармалад.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НАПИШЕТЕ ВИЕ КАКЪВ БИХТЕ ВЗЕЛИ - 3D или за същите пари Не 3D, но с повече инчове и по-добро качество на картината.

Редактирано от arrsena (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ща да ви влизам в спора, ама ми се ще, че много преиграваш. Никой не приветства кражбата на интелектуална собственост, но чак пък толкова да се правим на ощипани, няма нужда. Темата е дъвкана милиони пъти в милиони форуми за ползите и вредите от пиратстването. Ако ми кажеш, че не си дръпнал поне една mp3-ka ще излъжеш жестоко, а щом си го направил значи си "пират", независимо дали си теглил един файл или стотици. И като гледам мега корпорациите в развлекателния и технологичния сектор доста са останали безпарични от пиратството, живи да ги ожали човек. Лично ще ти кажа, че са крали и мой интелектуален труд, ама к'во сега, такъв е живота и света в който живеем. Ако пиратството нанасяше толкова огромна щета, компаниите бълващи интелектуален труд имат достатъчно ресурси да се борят ефективно с/у него. Да аз съм за пиратството за лична употреба и съм против пиратството, когато то се използва за комерсиални цели. Ако мега корпорациите ми предоставяха възможност да използвам техни продукти безплатно за лични цели, нямаше да пиратствам, щото така или иначе съм си платил за нещо друго, а пък те нека си сключват сделките помежду си и да си разпределят печалбите и без друго го правят с картелите.

По темата. Авторе не ти трябва това 3Д. За 2-3 седмици ще ти мине мерака и никога повече няма да се сетиш да го пуснеш. Личен опит. За мен е страшно неудобно да седна с пуканките пред тв-то и да гледам филм закачулен с някакви очила, които само побутва по носа си. Става да се гледа, ама 2-3 пъти в годината за по 10 мин. когато ти дойдат гости и да се похвалиш. Ако все пак си решил и си много навит за 3Д, за мен най-добре за сега там са LG.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НАПИШЕТЕ ВИЕ КАКЪВ БИХТЕ ВЗЕЛИ - 3D или за същите пари Не 3D, но с повече инчове и по-добро качество на картината.

Много ми е интересно кой е този по-добър модел без 3Д и защо питаш,като не четеш написаното? Темата малко ти е излишна,защото щеш-не щеш,ще си купиш ТВ с 3Д,друг е въпросът дали ще го ползваш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помисли си наистина дали ти трябва такава технология и колко често ще теглиш огромни по памет филми, че да ги гледаш.  А и не е сигурно дали ще намериш търсения от теб филм в 3D формат в който и да е тракер.

Аз бих си взел обикновен телевизор, защото ми е все едно дали ще гледам филма на 2D или 3D. Важното е да е интересен.

Но ти си с друг акъл и ние не можем да вземем решението вместо теб. Според мен тези телевизори са излишна гъзария, която едва ли ще използваш често.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помисли си наистина дали ти трябва такава технология и колко често ще теглиш огромни по памет филми, че да ги гледаш.  А и не е сигурно дали ще намериш търсения от теб филм в 3D формат в който и да е тракер.

Аз бих си взел обикновен телевизор, защото ми е все едно дали ще гледам филма на 2D или 3D. Важното е да е интересен.

Но ти си с друг акъл и ние не можем да вземем решението вместо теб. Според мен тези телевизори са излишна г*зария, която едва ли ще използваш често.

Работата е там,че тези без 3Д са от нисък клас и са ги поорязали и от другаде-без 100 херца (тези,които са 100 херца на тях пишат-200,400;на тези,които са написани 100,са реално 50),6 битова матрица,която ще е MVA,вместо PVA/IPS и тн глупости.Така че да си каже бюджета и диагонала (горещо го съветвам да е над 40") и да му се избере модел по цената.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си каже цената ,която е готов да заплати автора може и да има смисъл от темата.Иначе 3Д-то се хубаво нещо,за който му е фен и цени.На мен лично не ми е омръзнало.Вярно сега лятото по не се застоявам пред Тв,но това не значи ,че не гледам 3Д филми.Колкото до това дали има съдържание-има и то не малко и не само в българските тракери!!! На който му е омръзнало 3Д-то се е негов ,,проблем,,Въпрос на лични предпочитания :) Но да се отхвърля нещо,което е ,,бъдеще,,ми се струва меко казано несериозно!Дайте да се върнем на черно бяла телевизия тогава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте да се върнем на черно бяла телевизия тогава!

:offtopic_s: Недей ми напомня.....оня ден ми се загубиха цветовете, а то филма бил черно-бял....Щях да строша телевизора....мани :giggle1:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом имаш бюджета - купувай.  Като за цената търси модел с повече функционалнисти, като Интернет и Скайп. Аз лично съм разочарован от моя и най вече от показателя - цена / качество. Пращан е е вече 2 пъти на сервиз .Гледам само 3D демо клипчета, ааа и 1-2 филмчета също изгледах

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора--не знам за какво  държиш на тези 32 инча?Най -малкото ако ти позволява мястото за парите,които си готова да дадеш ти препоръчвам този http://www.technopolis.bg/b2c/details/14440/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L42ET5E-3D-LED    Имай впредвид,че за 3д и по-голям диагонал от този ще ти се струва малък!!!

:offtopic_s: Недей ми напомня.....оня ден ми се загубиха цветовете, а то филма бил черно-бял....Щях да строша телевизора....мани :giggle1:

Ам пий по -малко бе идиот :D  :offtopic_s:

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано Вчера, 12:05

Автора--не знам за какво  държиш на тези 32 инча

Не съм казал, че държа на 32 инча и онези ТВ-та който гледах бяха по 42-50 инча..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако искаш и поне малко да се насладиш на 3D ефекта на филмите  ти предлагам да погледнеш и този,който съм ти предложил!За цената ,която си готов да дадеш мисля е оптималния вариант за цена,размер,качество! Избора си остава твой.Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли споделил каква марка и модел е?

Щом имаш бюджета - купувай.  Като за цената търси модел с повече функционалнисти, като Интернет и Скайп. Аз лично съм разочарован от моя и най вече от показателя - цена / качество. Пращан е е вече 2 пъти на сервиз .Гледам само 3D демо клипчета, ааа и 1-2 филмчета също изгледах

http://technomarket.bg/products/09127256/samsung-ue-40f6400

Публикувано Вчера, 12:05

Автора--не знам за какво  държиш на тези 32 инча

Не съм казал, че държа на 32 инча и онези ТВ-та който гледах бяха по 42-50 инча..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.