Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Преинсталиха ми уина на лаптопа но не ми работи камерета явно не са инсралира ли драйвера за нея лаптопа ми е Acer Aspire 5734Z, операционната система е уин 7 ултимате сервийз пак 1, 64бт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер.Бихте ли казали каква е камерата(модел)?И дали имате нужните умения да си свалите или потърсите съотвения драйвер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай снимка на дивайс менажера .Има ли жълти удивителни. Потърси ли в официалният сайт драйвери .Видео драйвери инсталиран ли е ? Има ли нужда от драйвер за чипсета ? Погледни какво ти липса и тук  по  модела и ос .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Chipset

Audio

CardReader

VGA

AHCI

Инсталирай 1-во тези и след това дай снимка от Device Manager

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай снимка на дивайс менажера .Има ли жълти удивителни. Потърси ли в официалният сайт драйвери .Видео драйвери инсталиран ли е ? Има ли нужда от драйвер за чипсета ? Погледни какво ти липса и тук  по  модела и ос .

ето:

post-326952-0-63546400-1376683561_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш в сайта на ACER, пишеш серийният номер на машината и сваляш нужните драйвери. Записваш ги на диск и ги инсталираш, като запазваш диска за ползване в бъдеще.

Поздрави и успех :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В пост номер 4 ти е дадено всичко необходимо .Сваляш и  инсталираш.Мисля ,че няма нужда само от драйвера за чипсета. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.