Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер,

търся да си закупя лаптоп втора употреба. Не ми трябва силен лаптоп, затова предпочитам втората употреба като по-евтин вариант. Това, за което ще ползвам лаптопа е за писане на курсови работи, дипломна работа, лекции, гледане на филми от време на време, слушане на музика, скайп, фейсбук и през уикендите за гледане на мачове през програмата сопкаст. Нищо друго не правя, а игри е изключено да играя. Какво ще каже за Dell Latitude d630 дали ще ми свърши работи или бихте ме ориентирали към друг продукт?

Благодаря предварително : )) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер,

търся да си закупя лаптоп втора употреба. Не ми трябва силен лаптоп, затова предпочитам втората употреба като по-евтин вариант. Това, за което ще ползвам лаптопа е за писане на курсови работи, дипломна работа, лекции, гледане на филми от време на време, слушане на музика, скайп, фейсбук и през уикендите за гледане на мачове през програмата сопкаст. Нищо друго не правя, а игри е изключено да играя. Какво ще каже за Dell Latitude d630 дали ще ми свърши работи или бихте ме ориентирали към друг продукт?

Благодаря предварително : )) 

Този ще върши работа. Гледай само да е запазен, клавиатурата да не е изтрита от писане, батерията да не е съвсем свършила, поне като UPS да работи  и късмет. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IBM T60/61, но задължително да се избягва серията с Quadro NVS 140 видео картите - те са с производствен дефект по вина на Nvidia.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Да не отварям нова тема ще ползвам тази. Искам да си взема нов лаптоп до 1600лв. Ще се ползва за игри и гледан на BR филми. Спрял съм се на този модел 

Lenovo IdeaPad Z710

Моля някой да изкаже мнение дали се струва за тези пари или има по-добра алтернатива. Благодаря предварително

Редактирано от ILIANKO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре си пуснете своя тема. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.