Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте искам да сменя старата видео карта Asus x1300 pro с нещо по-ново конфигурацията ми е следната: 

дъно Gygabite EG41MFT-US2H

рам 8gb 1333mhz

cpu c2q q6600

psu cm gx450

Бюджет около 150лв ще се играят игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HD 6850 на старо или промоция на HD7750,n*kem я бяха пуснали на тая цена преди месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само това ми идва на ум. http://nikem-bg.net/computer-components/SAPPHIRE-HD7750-1G-GD5-BULK

HD 6850 на старо или промоция на HD7750,n*kem я бяха пуснали на тая цена преди месец.

6850 вървят по 200 лева в продавалника. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 125.88 лв. с ДДС

За този процесор тази карта е предостатъчна!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ама е почти 200 лева, ако не те бъркат парите може и нея. Обаче доколкото помня иска един 6 пин PCI конектор за захранване. Ако нямаш, ще трябва да използваш MOlex  преходник, не е болка за умиране, но по принцип не е добре. Процесора му е 4 ядрен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването ми има такъв конектор. А с нея ще мога ли да играя по-нови заглавия на прилични настройки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването ми има такъв конектор. А с нея ще мога ли да играя по-нови заглавия на прилични настройки?

Да, ще ги играеш. Няма да е на максимални настройки на 1080р, но ще е поне на средни.  Един приятел има 7750 (една идея по-слаба) и много и се радва, цъка игри по цял ден.  Ако искаш да видиш дали ти тръгва конкретна игра, пишеш: HD 7770 + името на играта и търсиш тестове в интернет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще е тази карта бих взел фабрично клокнатата версия! Ето едно ревю: 7770OC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази ГДДР3 с тия 2 гиги врам (дето са и за ник'в бяс) е пари на вятъра.Минимум HD7750 или тази предложена от агент-провокатора или една Гигабит R777OC първа ревизия,ако няма пара за по-добри,като му препоръчвам да се назори още малко и да ръсне 225 лв за Гигабит R779OC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А  Asus HD7770 1GB DDR5 за 169лв как е?

Нова или 2-ра употреба е? Цената с ДДС ли е? 

ПП: Все пак нещо за размисъл - >

Sapphire AMD Radeon HD7770 Edition OC, 1024MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E - 169.50лв. с ДДС и безплатна доставка!

Цената на HD 7790 е над бюджета но пък е на доста приемлива цена в момента - >

Sapphire ATI Radeon HD7790, 1024MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E - 197.59 лв. с ДДС и безплатна доставка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втора употреба с 1 месец гаранция

Не си заслужава... За тези пари се закупува нова. Докато промоцията е валидна Ви препоръчвам да си я закупите.

Sapphire HD 7770 OC 1GB GD5 - 169.50лв. с ДДС и безплатна доставка!

Ако евентуално си позволите още 28 лева може да закупите Sapphire HD 7790 1GB GD5 - 197.59 лв. с ДДС и безплатна доставка!

ПП: Получи се повторение но не сте отговорили какво мислете за картите посочени от мен.

По добро като цена/производителност и нова стока не може да се открие!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами според мен най-добрия вариант за сега е  Sapphire HD 7770 OC 1GB GD5 и се надявам промоцията да не изтече до понеделник

До сряда е промоцията.Имаш време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но дали процесора няма да я спъва?

Ако клокнете леко процесора може би не толкова. Но все пак ще имате повече кадри от 7730 и 7750. А наличните 7750 в момента са сходни като цена с HD 7770. Та смисълът от 7730 и 7750 се губи при това положение...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами според мен най-добрия вариант за сега е  Sapphire HD 7770 OC 1GB GD5 и се надявам промоцията да не изтече до понеделник

Ти си пусни заявката сега и не чакай до Понеделник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А спъва в смисъл няма да мога да я използвам на 100% ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А спъва в смисъл няма да мога да я използвам на 100% ли?

Да,ама не бери толкова грижи,слагай 7750/7770/7790,за която има пари и си свиркай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес пристигна Sniper Ghost Warrior 2 и Grid 2 вървят без проблеми на максимални настройки. Благодаря ви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.