Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблема е следния при клипове рядко прави проблем, обаче когато вляза в сайтове като omegle такива за хора с камери... много често ми крашва? На какво се дължи незнам с последна версия съм както и мозила последна версия, преди нямаше проблем, но тия последни версии все правят, и други хора съм чул да се оплакват от това............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от това на 2 различни компа пробвах .... явно е от флаша... както казах и други хора го имат този проблем..........

Нямам вируси, преинсталирана е ОС, комповете са бързи и нови... за нета има какво да се желае..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е конфликт между Flash и драйверите на видеото. Опитайте да спрете хардуерното ускорение - десен клик върху клипче или друго Flash съдържание > Settings > този раздел

Публикувано изображение

въпросната отметка трябва да е махната.

P.S. друг вариант е да се пробва по-стара версия на Flash.

Редактирано от killchain (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да се оплачеш на Adobe. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е конфликт между Flash и драйверите на видеото. Опитайте да спрете хардуерното ускорение - десен клик върху клипче или друго Flash съдържание > Settings > този раздел

Публикувано изображение

въпросната отметка трябва да е махната.

P.S. друг вариант е да се пробва по-стара версия на Flash.

това ускорение за какво служи и защо се маха, смисъл някакво обяснение, че не знам за какво е, а ми е интересно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това ускорение за какво служи и защо се маха, смисъл някакво обяснение, че не знам за какво е, а ми е интересно?

Човека ти е отговорил с първото изречение:

Редактирано от Касперски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако отметката е сложена, Flash Player ще се опита да използва част от ресурса на графичния ускорител (видеокартата) за Flash елементите. Иначе същите сметки се извършват от централния процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.