Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Докато лежах и ме осени прозрение...Крайно време е, да си създам и аз религия.Ми тъй де, няма се излагам.Даже и духовно име ми се  яви - Ую. Остава ми само да пооткрадна от тук-от там, по някой цитат и да ги синтезирам за 2-3 часа и съм готов. Естествено, ще има и техники за масаж с хепи енд, тъпо гледане в една точка и здравословно преяждане....Въобще религия да си такова мамата,  без лигавщини и дрън-дрън .  Трябва да намеря и 2-3 изперкали шматки, като за начало де...да Ме цитират неправилно и не на място и да ми правят антиреклама/имам едни впредвид, само ще ги погледна, без да ги споменавам/, та да се събуди интерес към Мен и религията Ми.  Банкова сметка имам, дарения приемам и на никой няма да се отчитам, как ги харча.. Така че да знаете, новата религия, ще измете всички останали - станете последователи на Ую и ще узнаете истината за живота, вселената и всичко останало.

• Харесва ми 16

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве имам един идол от религията. Жилезен лост с титаново покритие...Споделям Го с последователки, а за банкова сметка виж, нямам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sounds stupid. I'm in.

Може да ти звучи глупаво, на пръв прочит, но ако си заплатиш, ще ти разкрия много истини....В основата на знанието и мъдростта е заплащането....

Аве имам един идол от религията. Жилезен лост с титаново покритие...Споделям Го с последователки, а за банкова сметка виж, нямам.

Ми няма и да имаш.....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да ти звучи глупаво, на пръв прочит, но ако си заплатиш, ще ти разкрия много истини....В основата на знанието и мъдростта е заплащането....

Ми няма и да имаш.....

Много си закъснял. Бай Еврей, Бай хАмерикански и въобще Международен Еврей и бай Мангал, вече черпят ресурса от всички възможни измами. Даже има и един ирански бай, който същото го прави. Вика се Кеш-е. Може да има бай-ове и от други етноси, които го правят по един или друг начин. Примерно: бай Батков и сие. Няма как да знам всичките байове, но като напишеш нещо за търсене в интернет, често се попада на всякакви техни сайтове, а в нечии други сайтове има доста техни реклами.

П.П. Днес на дядо ми се обади един някакъв бай, за да му сподели че съм бил катастрофирал...И че трябват мангизи за адвокати и съдии.

П.П. 2 Бях наблизо, за щастие :D

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тц тц тц ако ви връча по една мотика и няма да ви остане време да си мислите за глупости !

п.п. Една от вредните страни на форума че стимулира бездействието !

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-полека ве, неща да ставам мъченик...ако ще се мре, да е от преяждане, препиване и безразборен секс....

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П. Днес на дядо ми се обади един някакъв бай, за да му сподели че съм бил катастрофирал...И че трябват мангизи за адвокати и съдии.

П.П. 2 Бях наблизо, за щастие :D

Това е да имаш богат дядо с богатство под дюшеците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато лежах и ме осени прозрение...Крайно време е, да си създам и аз религия.Ми тъй де, няма се излагам.Даже и духовно име ми се  яви - Ую. Остава ми само да пооткрадна от тук-от там, по някой цитат и да ги синтезирам за 2-3 часа и съм готов. Естествено, ще има и техники за масаж с хепи енд, тъпо гледане в една точка и здравословно преяждане....Въобще религия да си такова мамата,  без лигавщини и дрън-дрън .  Трябва да намеря и 2-3 изперкали шматки, като за начало де...да Ме цитират неправилно и не на място и да ми правят антиреклама/имам едни впредвид, само ще ги погледна, без да ги споменавам/, та да се събуди интерес към Мен и религията Ми.  Банкова сметка имам, дарения приемам и на никой няма да се отчитам, как ги харча.. Така че да знаете, новата религия, ще измете всички останали - станете последователи на Ую и ще узнаете истината за живота, вселената и всичко останало.

Както си тръгнал, скоро ще създадеш и партия "КЪНЧО" :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоз дядо, става за последовател....ще му отворя на стари години очите....

Както си тръгнал, скоро ще създадеш и партия "КЪНЧО" :D

Защо смесваш религията с политиката? Ако ще се занимавам с политика, няма да е в таз ошмулена държавица....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Банкова сметка имам, дарения приемам и на никой няма да се отчитам, как ги харча..

Защото не ти го позволява религията. :D

Публикувано изображение

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо смесваш религията с политиката? Ако ще се занимавам с политика, няма да е в таз ошмулена държавица....

Политиката и религията много си приличат - и двете са опиум за народа :D

България има крещяща нужда от нова лява партия, та си помислих...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото не ти го позволява религията. :D

Публикувано изображение

:yanim: Схващаш, за какво става въпрос :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоз дядо, става за последовател....ще му отворя на стари години очите....

Е да ама внука все наблизо и не остава да потече парата ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Политиката и религията много си приличат - и двете са опиум за народа :D

България има крещяща нужда от нова лява партия, та си помислих...

Опиума го пуфкал Маркс, а и нямам претенции да ограмотявам народа...а само, който си плати. Информацията е пари!!!! Докато не го разбереш, си търси нова лява партия.....Аз никога не съм бил ляв, няма и да бъда...;)

Е да ама внука все наблизо и не остава да потече парата ...

Не карам никой насила...Да е жив и здрав дядото, да трупа за внуците...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има китайска ислямска религиозна общност с подобно име: Hui

Ето снимка на един от тях:

Публикувано изображение

Нямам нищо общо с тез....Тоз  заспал hui, кат го гледам, едва ли ще мяза на Ую...

Редактирано от Мама не горюй (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ихааа раздела за кекса де са скрил пак

:jumping11:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Де да имаше :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ихааа раздела за кекса де са скрил пак

:jumping11:

Секса, е дълбоко залегнал, в учението на Ую, тоест в Моето :rolleyes:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ую, Ую, благословен да ти е Ую! Сърцето ми тръпне в страстен копнеж във всяка дупка да ми го забодеш! :D

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Де да имаше :(

А ве все нямат и се оплакват а през ден чета че предали по 5-10 хил. лева за да помогнат на внука който се забъркал в каша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ую, Ую, благословен да ти е Ую! Сърцето ми тръпне в страстен копнеж във всяка дупка да ми го забодеш! :D

Това е първата стъпка, към прогресивното учение, втората е, да осъзнаеш, че нищо на този свят не е безплатно, а третата, да си платиш/приемам и недвижими имоти/

ПП Коли спрени от движение, не ги възприемам, като недвижими имоти.

И по- млади има:

Публикувано изображение

Бе нека има.....подчертавам дебело, че нямам нищо общо с hui Истината, такава, каквато е, може да откриете, само и единствено, като станете последователи на Ую

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз никога не съм бил ляв, няма и да бъда... ;)

И срещу това ли?! :dollars:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.