Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

• ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      Властта погна баба Стойна като враг номер едно
      от Anita Hristova Trifonova, 3.02.2020 31 прегледа 0 коментара ЗА БАБА СТОЙНА И ИДВАНЕТО НА ПОЛИЦАИТЕ
      Публикувано от Росица Копукова · преди 17 часа
      25 прегледа
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      След като може да се краде темата ми, идеята ми, най-вече ПОСТА МИ от kaldata.com - "видео" и от jupel.blog.bg ,  то и аз ще взема да поизлъжа като ...госпожата, че се убиха да ме питат какво мисля по въпроса с баба Стойна? Явно госпожата се е изчерпала с теми и започва да събира от тук и там , та дори от други сайтове и категории. След като аз съм пуснала видеото тогава значи съм съгласна с позицията на баба Стойна и я подкрепям, но не като всеки път я пуснах и в блога си тук и МЕ ИЗПРЕВАРИ, ПО ТОЧНО ОТКРАДНА ...ГОСПОЖАТА ,която не ме диша. Питам админ тук - След като аз спрях да пиша и пея за нея в сатира, както тя поиска, защо продължава да се драка по сайтовете с мене и да ме копира. Ами явно иска пак да започна по нея!! Още повече , че тук подадох сигнал да се изтрият стихове - драсканици нейни срамни по дъщеря ми , а дъщеря ми няма нищо общо с отношенията ни. Плюла ме и в сайта fakti.bg откъдето съм везла клипчето,ПОНЕЖЕ ПОСТНАХ ЛИНКА НА САЙТА, освен клипчето! Ами няма да тръгна АЗ ДА СНИМАМ БАБА СТОЙНА!
      И КАТО КАПАК ТУК ПАК МИ БЕШЕ ОТКРАДНАТА ПАРОЛАТА , чак сега успях да влезна в профила си,  А ТО ЩО БИЛО, ЗАРАДИ ТОЗИ МИ ПОСТ ДА СЕ ПОЯВИ ПО-КЪСНО, ДА ПРОЧЕТЕТЕ НЕЙНИЯ ПРЕДИ ДА ПУСНА КОНТРААТАКАТА ! СТРАШНА РАБОТА, ИНТРИГАНТСКА!
      ТА ТАКА- БРАВО НА БАБА СТОЙНА! Дори  да има нещо попресилено, леко нагласено, питам ГОСПОЖАТА И МОИТЕ НЕДОБРОЖЕЛАТЕЛИ: Какви са изборите в България особено за Герб и управляващите вече едни и същи колко години и причинителите България да потъва? ТЕ НЕ СА ЛИ ПОВЕЧЕ ОТ НАГЛАСЕНИ И ПРЕСТЪПНИ, НАСИЛСТВЕНИ, СПЛАШЕН НАРОД?! Малко българки скачат и затова са и с пробити галоши, но видяхи  скъсаната закърпена чанта на баба Стойна и не само. Гледаше страшно, ИЗПЛАШЕНА НЕ, НО ЯВНО ГЛАДУВА.
      ВЛАСТТА ПОГНА БАБА СТОЙНА КАТО ВРАГ НОМЕР ЕДНО
       ТАЗИ ЖЕНА КАЗВА ВСИЧКО В РАМКИТЕ НА НЯКОЛКО МИНУТИ

НЕКА ПАК ДА ПОПИТАМ КАТО БАБА СТОЙНА ...

http://jupel.blog.bg/politika/2020/02/01/zashto-boiko-borisov-ne-obicha-bylgarite.1694404
      01.02 00:50 - ЗАЩО БОЙКО БОРИСОВ НЕ ОБИЧА БЪЛГАРИТЕ?! автор: jupel категория: Политика   

БОЙКО БОРИСОВ е първия премиер на БЪЛГАРИЯ УПОТРЕБИЛ СЪЛЗОТВОРЕН ГАЗ СРЕЩУ СВОЯ НАРОД

Б.Б, ЗАЩО МРАЗИШ ТОЛКОВА МНОГО НАРОДА СИ?

ЗАРАДИ ТОДОР ЖИВКОВ ИЛИ ЗАРАДИ СИК И ДР. ТЕМ ПОДОБНИ?!

МЛАДИТЕ - повечето СА НАВЪН СЛУГИ, НО ПОНЕ ЩЕ ОЖИВЕЯТ, А ДРУГИТЕ МАЛКО ОСТАНАЛИ У НАС - КРАЙ С ТЯХ И С НАС СТАРИТЕ.
      ТОВА ЛИ Е ДЪРЖАВАТА НИ, ББ?
      ТОВА ЛИ Е ДЪРЖАВАТА НИ, ОЛИГАРСИ?МУТРИ! ФАШИСТИ.
        ВСИЧКИ АНТИКОМУНИСТИ СА ДЕЦА НА ФАШИСТИТЕ! СРАМ. А БЪЛГАРИ ШПИОНИ ЗАРЯЗАЛИ РОДИНА  И ТАМ... ПРОДАЛИ СЕ БОЛ! Има ги и в интернета.Платени драскачи.

ТА ТАКА - ВЛАСТТА ПОГНА БАБА СТОЙНА КАТО ВРАГ НОМЕР ЕДНО -
      ДО ТАМ Я СТИГНАХА С ОМРАЗАТА СИ КЪМ СТАРИТЕ ХОРА И ПЕНСИОНЕРИТЕ!

Юрий Борисов :
      До днес си мислех, че най-големият проблем на България е липсата на суверенитет. От днес започвам да си мисля, че за България най-големият проблем е, че има някакъв остатъчен суверенитет. Май е по-добре да го загубим изцяло: след като гражданското ни общество не може по никакъв начин да контролира политиците си; след като законите нямат никакво значение за силните на деня; след като сме абсолютно неспособни да спрем прокуратурата и силовите органи да се превръщат в частни бухалки; след като никой, абсолютно никой не е защитен от държавен произвол.
      Стана така, че и суверенитетът, колкото е останал, обслужва мафията! Да идва някой и да ни взима на концесия!
      Анна Заркова:
      Сънувах баба Стойна тази нощ. Как седи на дрипавото си легло в старопиталището, а срещу нея хвърлят цял взвод полицаи. Те тропат с кубинки, дрънкат с белезници и крещят по нея. Тя вади скъсания си галош срещу тях, но гледа в мен с очите на майка ми и пита: "Ани, защо съм сама? Вие как сте? Страх ли ви е? Децата избягаха ли от България? "
      ПОЛИЦИЯ РЕСПЕКТИРА БАБА СТОЙНА, ОПЪЛЧИЛА СЕ НА БОЙКО БОРИСОВ
      Това е голям срам както за МВР, което се превърна в прислужна организация така и за т.н. гражданско общество. Къде сме хора? Къде отиваме, защо мълчим? Защо допускаме това? Утре ще сме наред самите ние?
      Ден след като репортаж на Българската свободна телевизия от антиправителствения протест на 29 януари, показващ мъката на една обикновена, но голяма в смелостта си българка - баба Стойна, на 73 години, обиколи интернет, полицаи са я издирили и посетили в дома за стари хора, където тя живее. И не за да й помогнат в мизерния й живот, а за да й търсят обяснение за думите и. Това, на актуалния в момента език се нарича профилактиране с въздигане до респектиране.
      Албиона, герб и дпс приеха СЕТА!
      Мир на праха ни!
      Докато се занимавате с с някакъв изкуствено създаден вирус
      от така наречената ОТРОВНА СВЕТОВНА ВОЙНА
      както и с картоните на Божков, и къде се намира
      Албиона, герб и дпс приеха СЕТА!
      Сега вече няма никакви бариери пред ГМО храни, семена и зародиши за да влизат в България.
      Демек лапането на мухи може да се окаже по-добрият избор...!
      И КАТО КАПАК  ТУК В КАЛДАТА ПАК МИ БЕШЕ ОТКРАДНАТА ПАРОЛАТА  И НА ДВАТА МИ ПРОФИЛА, та  чак сега успях да влезна ! Пак е посягано на имела ми! Постоянно трябва да сменям имели и пароли, а, стига де! Като сте решили да си правите майтап с мене, хайде да ви видя как пеете, как свирите, как пишете, композирате, аранжирате...ЗАЩОТО НИЩО ТАКОВА СНОСНО НЕ ВИДЯХ ОТ ВАС НЯКОЛКОТО ЗЛОБИ. Книжки -амбалаж! Книжките показвали колко сте кадърни, бройката им де, ама Вие вярвате ли си?! Великите поне за мен - Ботев, Вапцаров , та и Петя Дубарова и не само те, да не би да имат вашите над 50-тина книжки и какво ? Не можете с ракета да ги стигнете ако ще и цели вагонетки да пълните с амбалажа си. А конкурсите Ви са за ПАРИ, БИЗНЕС ПРАВИТЕ НЕ ПОЕЗИЯ,  АЛО....ДРАСКАЧИ!
      ВАЛЕРИ СТАНКОВ И ПЕСЕНТА НА МИМО-Публикувано на 06.02.2020 / 13:13 ВЛАКЪТ НА ЛУДИЯ ГЕНЕРАЛ Нямат срама! Взели са държавата под аренда и докато не ограбят държавата до проверка тояга няма да избягат! Преди 10 години в България горе-долу се живееше. Дойде Бойко и „опраска“ всичко. България се затрива от герберите и съучастниците им. Ние сме на дъното и сме на командно дишане. Очаквам до 10 год. сащ да ни изключат апарата за това дишане.
      http://afera.bg/влакът-на-лудия-генерал-2/
      … светът – за едного обител, за другиго е гнил бардак,
      глупак със генералски кител ни кара в българския влак,
      той ближе задници на Запад, и задник на Москва върти,
      а пътят все така е грапав! – навред пустинни пустоти,
      сегиз-тогиз сълзици рони, за своя мил народ скърби! –
      овчици в конските вагони – към Кайро и Абу Даби,
      тъй напоително си лафи със джендър-пичовете в ЕС,
      във родния ни наркотрафик омацан до уши с петмез,
      и кой да му забие шута? – народът спи, доволен шерп,
      с фалшиви гербери на скута ще си гласува пак за ГЕРБ,
      не знам защо роди ме мама? – безкраен български карък,
      оглеждам се – и изход няма! – от този омагьосан кръг,
      не искам родната ми стряха – България! – да тъне в кал,
      и нека – който ще, да маха след влак със луднал генерал.
      Валери Станков
      6 февруарий 2018 г.
      гр. Варна, 10, 00 ч.

и песента на мимо
      по детската песничка - "С червените ботушки потропва Дядо Мраз"
      Стройте се в редичка, хайде в моя влак!
      С него ще ви возя до Брюксел чак!
      Тракат колелата, весели игриви.
      И народът возят. Колко сме щастливи!
      Пуф-паф, пуф-паф, през поля, тунели.
      Пуф-паф, пуф-паф, покрай къщи бели.
      Пуф-паф, деца, баби, татковци и лели.
      Пуф-паф, всички вече европейци цели.
      Влакът най-накрая в гарата навлиза.
      Вземайте багажа, трябва да се слиза!
      Слизаме в мъглата с нашия кормчия.
      Посреща ни в здрача: „Welcome to Sofia”.
      / по една детска песничка/

07 февруари 2020.,Плевен
      Анита Христова Трифонова
    • от Fe3F
      Когато се пробвам да направя нещо свързано с администраторски права ми изписва че профилат не е администратор (който е) и не мога да влезна за да променя нищо и дори не мога да отворя task manager. Не става и преинсталация на Windows защото трябва да се flash-не и bios-а защото нещо съм направил когато инсталирах windows и съм пуснал без да искам update на bios-а които не е оспял. Как мога да оправя windows-а и да flash-на bios-а като не приема bootable флашки и дискове?
    • от Анита Христова Трифонова
      Какво е любовта? - авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
    • от Анита Христова Трифонова
      Какво знае светът за България? Съществуваме  ли?
  • Дарение

• Добави ново...