Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

DDS

Проблем със сайт

Препоръчан отговор

Здравейте! Надявам се някой от вас да успее да ми помогне с проблема, защото изживявам истински ад под небето. Това е моят сайт:  http://pretty-littleliars-fans.blogspot.com/ допреди няколко часа всичко беше нормално, но изведнъж отваряйки сайта се появява това, което най-вероятно и на вас, че акаунта ми е спрян. Аз обаче влизам в него, но въпросният сайт от таблото ми за управление липсва. Първо беше там, но без нито една опция за каквото и да било, а след това изчезна напълно оттам. Отваряйки страницата, пише, че имало вирус, потърсих как да проверя сайта и пише, че няма нищо, но въпреки това, проблема е налице. Моля ви, помогнете ми! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дупка в сигурността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дупка в сигурността.

Как мога да се справя с нея? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обърни се към поддръжката на домейна и на хостигна, за да ти кажат защо си спрян.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обърни се към поддръжката на домейна и на хостигна, за да ти кажат защо си спрян.

Ами Blogger се поддържа от Google, така че според мен едва ли ще получа отговор, а и не успявам да открия нито форма за контакти, нищо..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами Blogger се поддържа от Google, така че според мен едва ли ще получа отговор, а и не успявам да открия нито форма за контакти, нищо..

Не може да нямаш поне e-mail за контакт с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да нямаш поне e-mail за контакт с тях.

Ами опитах се да потърся, но не открих нищо. Ще може ли да ми помогнете, все пак това са google и едва ли отговарят на всеки получен имейл, ако въобще открия такъв..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами опитах се да потърся, но не открих нищо. Ще може ли да ми помогнете, все пак това са google и едва ли отговарят на всеки получен имейл, ако въобще открия такъв..

Само те могат да ти отговорят, поради каква причина са ти спрели сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DDS, имаш профил, хайде разгледай го. по въпроса Модериране на блогове Деактивирането се дължи на това, че автоматичната ни система за класифициране е маркирала блога като спам. Ако блогът ви не е такъв, значи е класифициран неправилно от системата ни и се извиняваме. Ако е деактивиран, блогът ще продължи да се показва в таблото ви за управление, но няма да можете да кликнете върху него, за да получите достъп. В този случай ще има гратисен период, през който можете да заявите преглед и възстановяване на блога си.   и още   Къде мога да подам сигнал за правен проблем?

Моля, свържете се с нас, ако искате да подадете сигнал за правен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DDS, имаш профил, хайде разгледай го. по въпроса Модериране на блогове Деактивирането се дължи на това, че автоматичната ни система за класифициране е маркирала блога като спам. Ако блогът ви не е такъв, значи е класифициран неправилно от системата ни и се извиняваме. Ако е деактивиран, блогът ще продължи да се показва в таблото ви за управление, но няма да можете да кликнете върху него, за да получите достъп. В този случай ще има гратисен период, през който можете да заявите преглед и възстановяване на блога си.   и още   Къде мога да подам сигнал за правен проблем?

Моля, свържете се с нас, ако искате да подадете сигнал за правен проблем.

Благодаря ти за отговора! След като посоча обаче "Blogspot" ми излиза да посоча естеството на молбата ми, но нито едно не отговаря точно и не знам какво да натисна. Бих те помолил да натиснеш на блогър и след това да прегледаш посочените неща и да кажеш кое според теб трябва да посоча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Митко, не искам да прозвучи подигравателно, но едва ли от Блогър биха ти отговорили. Просто изчакай и преди е имало проблем с някои фенсайта в блогър. Има няколко начина за възстановяване, но е дълго за обяснение. 

Упсех.  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Митко, не искам да прозвучи подигравателно, но едва ли от Блогър биха ти отговорили. Просто изчакай и преди е имало проблем с някои фенсайта в блогър. Има няколко начина за възстановяване, но е дълго за обяснение. 

Упсех.  :wink12:

Напротив със сигорност ще му бъде отговорено ;)

Говорим за сериозни компании не за Абв-та.

Но това може да иска малко време, докато се реагира относно проблема.

На дали е само той на опашката с проблеми.

Пък и това, че сме свикнали в бг, никой да не нии обръща внимание на проблемите не значи, че на всякаде е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. 

Използвам темата за да потърся мнение и дай боже да намеря решение на моя проблем. Ще опитам да обясня нещата по-подробно и ще предположа някои неща, които обаче са само предположения от моя страна.

Касае се за следната ситуация :

Създадох един сайт и го качих на сървъра на моят интернет доставчик.

Изтървахме времето за пререгистрация на домейна и естествено сайта стана невидим за всички останали.

Обаче аз през браузъра си го отварях без проблем и всички промени които правех си ги виждах.

Пререгистрихахме отново домейна , но сега го хостваме на друг сървър. 

Ето и проблема : Сайта се вижда и е достъпен от всички точки в мрежата, освен от домашния ми компютър!

Ето какво пише на браузара : 

Index of / Публикувано изображениеName Last modified Size Description Apache/2.2.3 (Debian) mod_python/3.2.10 Python/2.4.4 PHP/5.2.0-8+etch16 mod_perl/2.0.2 Perl/v5.8.8 Server at oubenkovski-vel.org Port 80
Знам че тук има интелигентни потрбители и можем да намерим проблема. Важно ми е защото след като направя актуализации не мога да ги проверя веднага за грешки. Благодаря ви предварително.

Чистих кеш , бисквити, сменях браузъри и не става и не става.

Вероятно има някаква връзка с доставчика ми и хостването на сайта , но това е само предположение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. 

Използвам темата за да потърся мнение и дай боже да намеря решение на моя проблем. Ще опитам да обясня нещата по-подробно и ще предположа някои неща, които обаче са само предположения от моя страна.

Касае се за следната ситуация :

Създадох един сайт и го качих на сървъра на моят интернет доставчик.

Изтървахме времето за пререгистрация на домейна и естествено сайта стана невидим за всички останали.

Обаче аз през браузъра си го отварях без проблем и всички промени които правех си ги виждах.

Пререгистрихахме отново домейна , но сега го хостваме на друг сървър. 

Ето и проблема : Сайта се вижда и е достъпен от всички точки в мрежата, освен от домашния ми компютър!

Ето какво пише на браузара : 

Index of / Публикувано изображениеName Last modified Size Description Apache/2.2.3 (Debian) mod_python/3.2.10 Python/2.4.4 PHP/5.2.0-8+etch16 mod_perl/2.0.2 Perl/v5.8.8 Server at oubenkovski-vel.org Port 80

Знам че тук има интелигентни потрбители и можем да намерим проблема. Важно ми е защото след като направя актуализации не мога да ги проверя веднага за грешки. Благодаря ви предварително.

Чистих кеш , бисквити, сменях браузъри и не става и не става.

Вероятно има някаква връзка с доставчика ми и хостването на сайта , но това е само предположение. 

Сложете си за DNS 8.8.8.8 и пробвайте пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

dns - a ми го задават от компанията . Ще го пробвам варианта. Благодаря за мнението , но защо според теб би променило проблема  ? Съгласен съм, че някои подробности са в категорията лични познания и постижения, но бих ти бил благодарен ако споделиш според теб от къде идва проблема във възникналата ситуация. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

dns - a ми го задават от компанията . Ще го пробвам варианта. Благодаря за мнението , но защо според теб би променило проблема  ? Съгласен съм, че някои подробности са в категорията лични познания и постижения, но бих ти бил благодарен ако споделиш според теб от къде идва проблема във възникналата ситуация. 

Щом сървъра ви е бил при доставчика ви то вероятно те са поддържали DNS записите на домейна ви. И сега продължават и след като вие ползвате техния ДНС сървър е нормално да виждате стария хост. Ако сложите горния ДНС сървър то резолва ще започне от топ левъл домейна в интернет и вие ще получите меродавен отговор

Моля поправете ме ако не съм разбрал точно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещата се получиха. Смених DNS и всичко е наред. Благодаря ти за помощта и имаш една почерпка от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Метин Шабан
      Здравейте , моля да ми помогнете да реша проблема с драйвера на видео картата. Когато пуснах днес да играя dota2 играта ми крашна и проблема беше свързан с Vulkan, също така от известно време някой елементи в играта както и сянката на някой обекти (най-вече на героите) бяха като "пулсиращ" квадрат. Днес след като влязох в Radeon setings забелязах ,че има нов ъпдейт и реших да актуализирам. За жалост като вляза и дам ъпдейт чек не отчита , че съм с новите драйвери. 
      Да отбележа, че в играта ползвам Vulcan а не Dx11. След като актуализирах проблема с Vulcan не се появи до 3-4 пускане, но после ми го даде отново, плюс това в играта има значителна разлика (накъсва)

• от Тошко2001
      Здравейте! Извинявам се, че публикувам тук, но не мога да намеря темата по математика. Имам следния проблем- равнобедрен трапец с основи 6см и 8см  и БЕДРО 5см му търсят лицето. А кажете ми аджаба колко му е височината и лицето, че ми взе здравето таз задача. Аз получавам 4 см височина и 28 см квадратни лице. Отговорите са дадени с корени
      а- 14V6 cm
      b- 28V6 cm
      в- 56V6 cm
      г - 7V26 cm
      д- 2V42 cm
    • от Велико Русанов
      Здравейте банда.Имам проблем с усилвател Onkyo A-8015.Ползвам го от дълго време и съм доста доволен от работата понеже не ми е даваш дефекти но уви днес като го включих не пработи.....когато го включа в контакта и натисна Power бутона си светнат копчетата но преди се чуваше едно реле дето щтрака а сега не се чува и незнам какъв ми е проблема.Само да вмъкна че до посшвдното изключване на усилвателя всичко си беше ок просто сега като го включих се яви проблема(не се е чувал никакъв шум или изпукало нещо)просто релето не превключва.Та ако може да ми помогнете!!!БЛАГОДАРЯ :)
    • от SStevenSS
      Здравейте на всички.Имам волан за компютъра.Преди време съм го купувал и не съм имал досега проблеми с него.Бачка без грешка.Докато днес ми направи сериозен проблем.Включвам го и всичко си е на 6 бачка си.Обаче по време на игра изведнъж се бъгяса и неможе да завива.Реснах си компа не става.Инсталирах наново драйверите му и пак не иска.Интересното е , че всички копчето по него си бачкат само където не иска да завива.Някой знае ли какво става.Благодаря ви.
    • от Landser77
      Здравейте, искам да сваля един pdf фаил от сайт, когато кликна в дясно на прозорчето зарежда и след това ми дава грешка! 
      Моля ако някой може да го свали и да ми го прати това е сайта:
      https://parallelworlds-bg.blogspot.com/2014/01/blog-post_5.html?m=1
      Файла е най-отдолу преди коментара, ще съм адски благодарен ако някой го свали, трябва ми спешно! 
      Благодаря! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.