Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dvd_cd

Пролем с виртуална машина.

Препоръчан отговор

Използвам VMware Workstation. Опитвам да си направя машина. Чета от един урок... Всичко наред докато:

Зареждам операционна система (Windows XP 2003 eXPerience Edition) и когато се пробвам да включа машината ми дава този ерор:

Публикувано изображение

Влязох в линк-а, който са ми дали, но нищо не разбрах xD

Моля ви кажете какво да правя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвам VMware Workstation. Опитвам да си направя машина. Чета от един урок... Всичко наред докато:

Зареждам операционна система (Windows XP 2003 eXPerience Edition) и когато се пробвам да включа машината ми дава този ерор:

Влязох в линк-а, който са ми дали, но нищо не разбрах xD

Моля ви кажете какво да правя...

Като гледам не сте си купил нито единия софтуер. Явно и двата са некадърно кракнати. И темата е до тук. В този форум не се толерира пиратство!

Ползвайте vmware player

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е разликата между моя и vmware player?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е разликата между моя и vmware player?

по-малко възможности и голяма разлика в цената, vmware player е безплатна.

И я изтеглете от сайта на vmware!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха ми, че не работи с player-а. Кажете какво да правя с въпроса от първият пост... моля ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха ми, че не работи с player-а. Кажете какво да правя с въпроса от първият пост... моля ви.

Virtual Box е безплатна. Пробвай с нея. Ползвал съм я и бях доволен !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ми остава да намеря тази опция в моя биос... Ще пиша какво е станало :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.