Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

flasha

пренасочване, към друг сайт

Препоръчан отговор

http://tupacbg.com/ когато искам да прочета някоя статия цяла, от - read more ме пренасочва към някакъв сайт, при вас така ли е? чудих се да не е вирус...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен е така, но има решение. Когато натиснете „read more“, премествате курсора (да не е върху бутона), натискате десен бутон на мишката и когато за момент се появи желаната страница, натискате „спиране“ от менюто.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е вече практика на много сайтове,с цел реклама...Точно този сайт,който си постнал,при мен не пренасочва друга страница.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е вече практика на много сайтове,с цел реклама...Точно този сайт,който си постнал,при мен не пренасочва друга страница.

Мен ме пренасочва. А рекламата не трябва да бъде натрапчива, защото натрапчивите и тежки реклами автоматично изчезват с AdBlock.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.