Премини към съдържанието
svestar

Проблем при инсталиране на Windows Media Player

Препоръчан отговор

По незнайни за мен причини Windows Media Player-а започна да ми прави проблеми!Не се включваше ,изписваше ми ,че има някакви грешки и т.н. И аз взех ,че я изтрих!Е да , ама сега когато си я изтеглих отново при инсталирането ми изписва това:This version of Windows Media Technologies is incompatible with this version of Windows.И сега какво да правя?Не че ми е нужна кой знае колко , но все пак ...Имам си и друг плейър ,но ми се щеше и тя да ми работи!С Windows XP profesional съм иначе! Ако може някой да ми каже какъв ми е проблема? sad.gif

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да си изтеглил версия на WMP която не е за Win XP. WMP 9 има версии за 98/Ме/2000 и отделно версия за XP. WMP 10 има версии за Win XP и друга версия за Win 2003

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да, ама бях с windows media player 10 и я изтеглих отново от същото място и пак ми дава това съобщение ,а не съм преинсталирвал линдолса!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.