Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги :)

Пускам темата предварително, защото искам да проуча нещата по отрано а и не съм събрал достатъчно пари.. Така компютъра ще се взима края на годината, т.е след 4 месеца, затова трябва да имаме впредвид че дотогава някой компоненти ще са по-евтини :)
Бюджета който съм определил е 1450лв, но като се има впредвид сегашните цени, дотогава ще се смъкнат едни 100лв, така че ще ми излезе 1350.. Бюджета включва монитора който мисля да е DELL 23" U2312HM (350лв), четох позетивни мнения за него. Като го взема мисля да го ъпгрейдна след поне едни 3 години, затова през това време искам да подкарва най новите игри дори да не играя на на high настройки но все пак да ги подкарва.
Няма да клоквам. Ще го ползвам за мултимедия- за гейминг, гледане на Full Hd/ 3d филми, посредством HD кабел към телевизора който е свързан към система за домашно кино, няма да се ползва за работа или използване на тежки програми..  

Благодаря предварително за съветите!! и се надявам да не ми се накарате че пускам темата отрано..! Просто искам по отрано.. :)

ПП: Още не съм решил от кой сайт ще се поръчва, може би в s*y.bg е най евтино..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускам темата предварително, защото искам да проуча нещата по отрано а и не съм събрал достатъчно пари.. Така компютъра ще се взима края на годината, т.е след 4 месеца, затова трябва да имаме впредвид че дотогава някой компоненти ще са по-евтини 

Пуснете отново тема след тези четири месеца, сега тази тема ще е излишна.  Ако сега има нещо, което Ви интересува или не разбирате, относно компоненти, питайте. 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4 месеца е много време. Очакват се нови и евтини попълнения. Тия кръчмарски сметки не вървят в случая. Август месец е един от месеците с най-ниски цени на хардуера, за разлика от ноември-декември.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си, и това за цените не го знаех.. Публикувано изображение Ако иска някой да изтрие темата или направо като стане време за купуване ще я подновя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.